خریداران پژو ۲۰۰۸ مراقب حقه بازها باشند

بروزرسانی در: جمعه 18 آبان 97 ساعت 00:36
خریداران پژو 2008 مراقب حقه بازها باشند

کمپانی صنعتی ایران خودرو در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: خودرو پژو ۲۰۰۸ در خارج از چارچوب و بخشنامه‌های فروش، از جمله شیوه کارتکس از طرف هیچ یک از نمایندگی‌های مجاز این کمپانی صنعتی عرضه نشده است.

این خودروساز اعلام کرد: مطابق بخشنامه‌های فروش این خودرو در سال پیش، مجوز صلح قرارداد تا به امروز برای هیچ یک از نمایندگی‌های مجاز ایران خودرو و متقاضیان صادر نشده و استفاده از عناوینی از قبیل کارتکس، صلح نامه یا خرید و فروش حواله غیر قانونی بوده و در صورت وجود مواردی از این قبیل در بازار، می‌تواند زمینه‌ای برای کلاهبرداری باشد.

ایران خودرو تاکید کرده تنها راه تهیه و خرید این خودرو تا به حال در بازار آزاد، از طریق ثبت در دفاتر اسناد رسمی و تعویض پلاک در مراکز نیروی انتظامی بوده و اکثر موارد غیرقانونی و غیررسمی به دست تعدادی از افراد فرصت طلب است که در این خصوص شرکت ایکاپ و ایران خودرو حق شکایت از این افراد رابرای خود محفوظ می‌دانند.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: در هنگام ثبت نام در تیرماه ۹۶، هیچ نوع سهمیه خاص برای نمایندگی در نظر گرفته نشده و تمامی ظرفیت نام نویسی به طور اینترنتی و آنلاین در اختیار متقاضیان و متقاضیان قرار گرفته و تمهیدات لازم به منظور جلوگیری از سفته بازی و دلالی آن صورت گرفته و تحویل محصول صرفاً به تعهدات ثبت نامی انجام شده است.

محدودیت ثبت نام یک دستگاه با هر کد ملی، عدم استفاده از شماره متقاضی موجود در سیستم ایران خودرو، عدم امکان ثبت نام از طریق زیرساخت‌های اینترنتی و ثبت نامی شرکت از جمله تمهیدات ایران خودرو برای پیشگیری از سوءاستفاده بوده است.

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar