دومین محموله کمک رسانی سایپا به سمت استان لرستان ارسال شد

پنج شنبه 15 فروردین 98 ساعت 18:45
دومین محموله کمک رسانی سایپا به سمت استان لرستان ارسال شد

دومین محموله کمک رسانی گروه خودروسازی سایپا برای کمک به هم‌وطنان سیل‌زده، به سمت استان لرستان ارسال شد.

قائم مقام مدیرعامل سایپا یدک در حوزه خدمات پس از فروش با ذکر این مطلب گفت: بادستور مدیرعامل شرکت خودروسازی سایپا برای کمک به هم‌وطنان آسیب دیده از سیل، محموله کمک رسانی سایپا به همراه ناوگان امدادی عازم استان لرستان شد.

ایرج حسینی پژوه افزود: این محموله شامل مواد غذایی، آب معدنی، کیسه خواب، پتو و زیرانداز در قالب پنج دستگاه کامیون به استان لرستان ارسال شد.

وی ادامه داد: ارسال محموله امدادی به استان لرستان براساس تاکید مدیریت ارشد شرکت سایپا مبنی بر ضرورت کمک رسانی به سیل زدگان و در راستای مسئولیت‌های اجتماعی این مجموعه انجام گرفته است.

به گفته حسینی پژوه قرار است محموله فوق در شهرستان‌های سیل‌زده استان لرستان به خصوص خرم‌آباد، بروجرد، پلدختر، کوهدشت، معمولان و چندین روستای سیل‌زده توزیع شود.

قائم مقام مدیرعامل سایپا یدک در حوزه خدمات پس از فروش ادامه داد: نمایندگی‌های شرکت سایپا در این استان هم که از چند روز پیش به حال آماده باش درآمده بودند، خدمات ویژه‌ای از قبیل اسکان و پذیرایی از سیل زدگان و تعمیر خودروهای آسیب دیده را ارائه می‌کنند.

حسینی پژوه با اشاره به دستور و تاکید مدیرعامل شرکت سایپا جهت تعمیر رایگان و بدون اجرت بدنه خودروهای آسیب دیده از سیل گفت: تعمیر رایگان بدنه خودروهای تولید سایپا که در سیل متحمل خسارت شدند هم در نمایندگی‌های این شرکت در لرستان انجام خواهد گرفت.

لازم به ذکر است از ابتدای طرح امداد نوروزی شرکت سایپا و درپی وقوع سیل در چند استان کشور، این شرکت خدمات ویژه‌ای را در اختیار سیل زدگان قرار داده است.

سایپا نیوز

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar