سانگ‌ یانگ تیوولی ۲۰۲۰ وارد بازار ایران شد

بروزرسانی در: دوشنبه 20 تیر 01 ساعت 03:20
سانگ‌ یانگ تیوولی 2020 وارد بازار ایران شد

همانطورکه می دانید خودروهای زیادی در گمرک مانده بودند که طی چند ماه گذشته به مرور ترخیص شدند. در این بین اما سانگ یانگ تیوولی فیس لیفت مدل ۲۰۲۰ هم مشاهده می شود که بتازگی ترخیص و وارد بازار شده است.

این کراس اوور کره جنوبی از نظر ظاهری و در نمای جلو تفاوت هایی با نسخه قبلی دارد و احتمالاً به زودی شاهد تردد نسخه های پلاک شده در سطح کشور باشیم. چراغ های جلو کاملاً تغییر چهره داده اند و خشن تر و جدی تر از گذشته شده اند. طرح سپر و مه شکن های جلو هم تغییر کرده و حال با خودرویی بروزتر سر و کار داریم.

سانگ یانگ تیوولی ۲۰۲۰ از فنی تفاوتی نسبت به مدل های کنونی ندارد و به موتور ۱.۶ لیتری تنفس طبیعی مجهز است که می تواند حداکثر ۱۲۸ اسب بخار و ۱۶۰ نیوتن متر گشتاور را تولید کند. البته استاندارد آلایندگی سانگ یانگ تیوولی ۲۰۲۰ یورو ۶ است و جزو بروز ترین خودروهای داخل کشور است.

تیوولی ۲۰۲۰ در داخل کابین هم تغییرات زیادی دارد و کنسول میانی به کلی تغییر کرده و حال بروزتر و مدرن تر شده است.

اما کمترین تغییرت تیوولی ۲۰۲۰ در نمای عقب است که چراغ ها و طرح سپر کمی تغییر کرده و نسبت به مدل کنونی کامل تر و پخته تر شده است.

حال با ترخیص شدن تمامی خودروهای داخل گمرک، به نظر می رسد که باید به زودی شاهد عرضه نسخه های تولید داخل تیوولی باشیم که می تواند از نظر قیمتی، در رده بسیار خوبی قرار بگیرد.

خودروبانک

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar