صدور مجوز تردد ۲ ماهه خودروهای مناطق آزاد تخلف است

یکشنبه 20 مرداد 98 ساعت 16:39
صدور مجوز تردد 2 ماهه خودروهای مناطق آزاد تخلف است

رئیس پلیس راهور ناجا با ذکر اینکه صدور مجوز رفت و آمد دو ماهه خودروهای مناطق آزاد در کشور تخلف است، گفت: ورود خودروهای بالای ۲۵۰۰ سی سی مناطق آزاد به کشور به جز خودروهای ساخت آمریکا آزاد است.

سردار سیدکمال هادیانفر در بازدید سر زده از  ساختمان جدید پلیس راهور و مرکز شماره گذاری جزیره کیش با ذکر این که مدت زمان مرخصی خودروهای مناطق آزاد برای رفت و آمد در کشور یک ماه است، گفت: مجوزی که گمرک برای تردد پیوسته دو ماهه برای خودروها صادر کرده، تخلف است.

رئیس پلیس راهور ناجا با اشاره به توقیف چندین خودرو مناطق آزاد به خصوص خودروهای مناطق آزاد کیش در استان‌های کشور همچون تهران، اصفهان و شیراز اظهارکرد: به خاطر اینکه گمرک برای این خودروها مجوز رفت و آمد ۲ ماهه صادر کرده و این خلاف قوانین است، این خودروها توقیف شده‌اند ولی با نزدیکی به ایام مبارک اعیاد قربان و غدیر، دستور رهاسازی خودروها و بازگشت آن‌ها به مناطق آزاد را صادر کرده‌ایم.

به گزارش پایگاه خبری پلیس هادیانفر ورود خودروهای بالای ۲۵۰۰ سی سی مناطق آزاد به کشور به جز خودروهای آمریکایی را بلامانع دانست و گفت: خودروهای کشورهای همسایه که در کشور در حال رفت و آمد هستند به خاطر موضوع گردشگری است و برای آن‌ها منعی وجود ندارد.

ایسنا

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar