افزایش ظرفیت فروش محصولات ایران‌خودرو در سال ۱۴۰۰

دوشنبه 16 فروردین 00 ساعت 10:11
افزایش ظرفیت فروش محصولات ایران‌خودرو در سال 1400

معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو، از اجرای طرح‌های متنوع فروش در سال ۱۴۰۰ خبر داد و گفت: با افزایش ظرفیت تولید، تعداد خودروهای قابل عرضه در هر طرح نیز افزایش خواهد یافت.

بابک رحمانی، با بیان این‌که راهبرد ایران خودرو، عرضه مستمر به بازار و تامین نیاز مشتریان واقعی است، خاطرنشان کرد: اجرای روش قرعه‌کشی، براساس مصوبات کمیته خودرو است و تا زمانی که تعداد متقاضی نسبت به ظرفیت فروش محصولات بالا باشد، همچنان ادامه خواهد داشت. 
او بیان کرد: ایران خودرو در اجرای روش‌های فروش از مصوبات کمیته خودرو پیروی می‌کند و هر گونه تغییر در این روش منوط به تصمیم‌گیری و ابلاغ این کمیته است.  
رحمانی با اشاره به تحویل خودرو به مشتریان در طول تعطیلات نوروز امسال، گفت: با تخصیص ۲۳ هزار و ۸۰۰ دستگاه خودرو به مشتریان در طول این ایام، ۳۷ درصد از تعهدات معوق به مشتریان نیز انجام شده است. 
او اضافه کرد: ۲۷ هزار و ۸۳۰ دستگاه خودرو در روزهای تعطیل نوروز در سیستم حمل و تحویل قرار گرفته و به دست مشتریان رسیده است. 
معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو، با بیان این‌که در سال گذشته ۱۴ طرح فروش فوق العاده و ۱۲ طرح پیش فروش به اجرا گذاشته شده گفت: تعهدات ایجاد شده در فروش فوق العاده زودتر از موعد مقرر در قرارداد به دست مشتریان رسیده است. دعوتنامه های مربوط به تعهدات پیش فروش نیز به همین ترتیب در موعد مقرر صادر می‌شود.
قابل ذکر است، صبح امروز قرعه کشی پانزدهمین فروش فوق‌العاده ایران خودرو در سالن کنفرانس معاونت بازاریابی و فروش این شرکت با حضور نمایندگان نهادهای ناظر برگزار شد ومشخصات نفرات برگزیده از طریق سایت فروش ایران خودرو اعلام و همچنین پیامک اطلاع‌رسانی به منتخبان ارسال خواهد شد.

ایران جیب

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

1 دیدگاه برای "افزایش ظرفیت فروش محصولات ایران‌خودرو در سال ۱۴۰۰"

avatar
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
صرافی آنلاین
مهمان

با توجه به تحلیل کارشناسان*** سال ۱۴۰۲ بهترین سال بورس ایران خواهد شد.