فروش مجدد دیگنیتی در ماه آینده

سه شنبه 24 فروردین 00 ساعت 12:59
فروش مجدد دیگنیتی در ماه آینده

رییس سازمان فروش و خدمات پس از فروش گروه بهمن با اشاره به استقبال گسترده از اولین طرح فروش دیگنیتی، از فروش مجدد این خودرو در ماه آینده خبر داد.

امیر میرمنصف معاون مدیر عامل و رییس سازمان فروش و خدمات پس از فروش گروه بهمن ضمن تشکر از استقبال مشتریان از اولین طرح فروش دیگنیتی گفت: این خودرو به صورت نقد با قیمت هفتصد و چهل و نه میلیون و پانصد هزار تومان در ۶ رنگ سفید، مشکی، خاکستری گرافیتی، آبی اطلسی، قرمز روناسی و خاکستری کهکشانی به فروش رسید که با استقبال گسترده متقاضیان خرید خودرو رو به رو شد.

او ادامه داد: ثبت نام و استقبال برای خرید خودروی دیگنیتی نشان دهنده آن است که مردم به محصول جدید گروه بهمن اعتماد دارند و به این اطمینان رسیدند که دیگنیتی مطابق با سلایق و علایق آنها و با کیفیت بالا عرضه شده است.

معاون مدیر عامل گروه بهمن بیان کرد: بر خلاف تصویب مجوز پیش فروش دیگنیتی در کمیته خودرو در اسفند ماه سال ۱۳۹۹، به دلیل عدم ابلاغ کتبی موافقت نامه مذکور توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت، پیش فروش نداریم و به تدریج خودروهای تولیدی به صورت فروش فوری عرضه می شوند تا هموطنان محترم بتوانند با قیمت قطعی از شرکت بهمن موتور خریداری نمایند.

در همین جهت مرحله دوم فروش در ۲۷ اردیبهشت سال ۱۴۰۰ انجام می شود و به متقاضیان اطمینان می دهیم که طرح های فروش تکرار و این استمرار با جدیت دنبال خواهد شد.

میرمنصف با اشاره به اینکه استراتژی توسعه گروه بهمن بر اساس تمایز است، گفت: سال گذشته مدرن ترین مرکز خدمات خودرویی کشور در بهمن افتتاح شد که یک مرکز متمایز از سایر خودروسازان است. در زمینه انتخاب خودروها هم همواره این موضوع را لحاظ کردیم و برترین خودروها را با توجه به نیاز بازار و سلایق مشتریان عرضه می کنیم. گروه بهمن همانطور که خدمات متمایز ارائه می دهد، در قیمت فروش هم توجه ویژه به مشتریان دارد و خودروی دیگنیتی را با کمترین سود عرضه کرده است.

قابل ذکر است دیگنیتی اولین خودروی SUV کوپه عرضه شده در داخل کشور می باشد و در فاز اول تولید، ۲۰ درصد آن داخلی سازی شده است. دیگنیتی از به روزترین فناوری ساخت خودرو بهره می‌برد و امکانات و ویژگی های فنی و ظاهری‌ این خودرو در کنار قیمت بسیار مناسب، آن را از سایر محصولات هم‌رده متمایز کرده است.

ظاهر زیبا و مشتری پسند، قوای محرکه پیشرفته و امکانات و تجهیزات فنی، ایمنی و رفاهی دیگنیتی، رانندگی مطمئن و راحتی را تضمین می کند که اولین فروش این خودرو بر اساس برنامه ارائه شده قبلی به صورت نقد در ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ انجام شد.

ایران جیب

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar