همکاری سایپا یدک با انجمن قطعه سازان

دوشنبه 23 خرداد 01 ساعت 15:22
همکاری سایپا یدک با انجمن قطعه سازان

سیدمحمدرضا موسوی در نشست مشترک مدیران ارشد سایپایدک و انجمن قطعه سازان همگن که در محل بازارچه قطعات یدکی سایپا برگزار شد، با بیان این مطلب افزود: طبق توافق با انجمن قطعه‌سازان، امکان استفاده از این مجموعه برای اعضای انجمن فراهم شده که موجب هم افزایی بیشتر در راستای عرضه مستقیم قطعات اصلی و با کیفیت به مشتریان خواهد شد.

مدیرعامل سایپایدک ادامه داد: به منظور استفاده از ظرفیت های موجود در بازار، بازارچه قطعات یدکی سایپا راه اندازی شد که در ادامه ، با استفاده از ظرفیت شبکه نمایندگی ها، بازارچه‌های منطقه ای در سراسر کشور راه‌اندازی خواهد شد.

او با تاکید بر ضرورت رعایت کیفیت در قطعات یدکی سایپا، ادامه داد: به منظور گسترش همکاری با انجمن قطعه‌سازان، فرایندهای همکاری دوجانبه در کوتاه ترین زمان ممکن انجام خواهد شد.

در ادامه این نشست، محمدرضا نجفی منش، رئیس انجمن قطعه سازان همگن در سخنانی گفت: با اقدام خوب سایپایدک در راه اندازی بازارچه قطعات یدکی، امکان خوبی برای گسترش سهم بازار انجام شده و انجمن قطعه سازان از این اقدام حمایت می کند.

او ادامه داد: حضور قطعه سازان در این بازارچه فرصت خوبی برای گسترش کسب و کار قطعه سازان است و می تواند به رونق کسب و کار کمک کند.

نجفی‌منش خاطرنشان کرد: با انجام کار مشترک با سایپایدک و حضور قطعه‌سازان در بازارچه قطعات یدکی، قطعا گام بزرگی در راستای گسترش فرهنگ استفاده از قطعات اصلی برداشته می‌شود .

او افزود: با گسترش روز افزون استفاده از بسترهای خرید و فروش جدید مانند فروش آنلاین، فرصت خوبی برای فروش قطعات یدکی فراهم شده و نیازمند این است که برای جلب اعتماد مشتری، در این زمینه فرهنگ‌سازی شود.

در ادامه این نشست، علی مرادی عضو هیأت مدیره سایپایدک ، در سخنانی با اشاره به شبکه گسترده خدمات و عوامل فروش قطعه، گفت: راه اندازی بازارگاه موجب شد که سایپایدک خلأ بازار و نقدینگی را پر کند؛ ضمن اینکه از این طریق توانستیم سهم بازار را گسترش دهیم. در عین حال شبکه نمایندگی ها و عوامل فروش قطعه، ابزار اصلی و مهم فعالیت ما در زمینه فروش قطعات یدکی هستند.

در بخشی از این نشست، احمدی مدیرعامل شرکت اطلس پمپ سپاهان و رئیس انجمن قطعه سازان استان اصفهان ضمن استقبال از طرح‌های نوین سایپایدک در زمینه گسترش سهم بازار قطعات یدکی، آمادگی قطعه‌سازان استان اصفهان را برای همکاری مشترک در طرح‌های سایپا یدک اعلام کرد.

حقیقی، عضو انجمن قطعه‌سازان استان گیلان نیز ایجاد زیرساخت بازارگاه قطعات توسط شرکت سایپایدک را گام مهمی در راستای رونق کسب و کار قطعه سازان دانست و گسترش این زیرساخت را موجب جلب مشارکت بیشتر قطعه‌سازان و رونق تولید برشمرد.

لازم به ذکر است اعضای انجمن قطعه سازان همگن در بازدید از بازارچه قطعات یدکی سایپا در جریان چگونگی فعالیت این بازارچه قرار گرفتند.

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar