مشکلات کامیون داران بررسی می‌شود

پنجشنبه 22 آذر 97 ساعت 13:20
مشکلات کامیون داران بررسی می‌شود

رئیس سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای گفت: کالبدشکافی سهم تقصیر در مشکلات و مسائل ایجاد شده در بخش حمل‌ونقل جاده‌ای از اقدامات با اولویت و دارای اهمیت محسوب می‌شود.

عبدالهاشم حسن‌نیا در جلسه هم اندیشی با رؤسای کانون‌های انجمن‌های صنفی رانندگان و شرکت‌های حمل و نقل جاده‌ای کالا و مسافری کشور، بر تعامل و هم فکری در خصوص رسیدگی به مشکلات موجود و ارتقای بهره وری در اقتصاد بخش حمل و نقل جاده‌ای در کشور تأکید کرد.

وی اظهار داشت: بدون شک، در وضعیت اقتصادی حاکم بر کشور با توجه به ظرفیت‌های خوبی که در حوزه حمل و نقل جاده‌ای کالا و مسافر در کشور وجود دارد، می‌توان با هم فکری و هم اندیشی از این مرحله بحران عبور کرد و راه کارهای اساسی‌تر و مؤثرتری ارایه کرد.

وی با ذکر این که بخش حمل و نقل جاده‌ای در کشور از بنگاه‌های اقتصادی توانمند کشور به شمار می‌رود، افزود: در افزایش بهره وری در این بخش اقتصادی، پارامترها و عوامل گوناگونی اثرگذار هستند که در شناسایی و ارزیابی تأثیرگذاری این پارامترها، کارشناسان سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای و متخصصان و صاحب نظران و نمایندگان انجمن‌های صنفی با تعامل و برگزاری نشست های تخصصی، می‌توانند سیستم مدیریت بهینه در این بخش و زیرمجموعه‌ها را ایجاد کنند.

حسن نیا اضافه کرد: همواره این عقیده وجود دارد که کانون انجمن‌های صنفی شرکت‌ها و رانندگان بخش حمل و نقل جاده‌ای باید از اختیارات کامل در تدوین برنامه‌ها و راه کارهای زیرمجموعه خود برخوردار باشند و در مقابل شرکت‌ها هم مسئولیت پذیر و پاسخگو باشند.

وی تصریح کرد: کالبدشکافی سهم تقصیر در مشکلات و مسائل ایجاد شده در بخش حمل‌ونقل جاده‌ای یکی دیگر از اقدامات با اولویت و دارای اهمیت محسوب می‌شود و در جهت رفع مشکلات موجود هم فکری و دستیابی به راه کارهای هماهنگ و جامع همواره باید مدنظر قرار گیرد.

در بخش دیگری از این جلسه رؤسای کانون‌های انجمن صنفی رانندگان و شرکت‌های حمل و نقل مسافر، کالا و بین‌المللی دیدگاه‌ها و نظرات خود را در خصوص برنامه‌ها و طرح‌های در دست اقدام در بخش حمل و نقل جاده‌ای کالا، مسافر و بین‌المللی و مشکلات موجود در اجرای طرح‌های مورد نظر بیان کردند.

روابط عمومی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar