میزان تولید و فروش مقداری و قیمتی پارس خودرو

میزان تولید و فروش مقداری و قیمتی پارس خودرو

گروه پارس خودرو در پایان بهمن ماه سال جاری هشت هزار و 378 خودروهای دپو شده در پارکینگ داشته است. این گروه خودروسازی میزان تولید و فروش خود را در بهمن ماه کاهش داده است.

گروه خودروسازی پارس خودرو گزارش عملکرد بهمن ماه را بر روی سایت کدال قرار داد.

گروه پارس خودرو در تازه‌ترین گزارش خود میزان تولید و فروش مقداری و قیمتی را به اطلاع عموم رسانده است.

بر اساس این گزارش، پارس خودرو در دوره یک ماهه منتهی به بهمن ماه امسال از محل فروش محصولات 184 میلیارد تومان درآمد داشته است.

این خودروساز با میانگین 275 دستگاه تولید روزانه در بهمن ماه سال جاری هشت هزار و 227 دستگاه خودرو تولید کرده که بخش بزرگ تولیدش مربوط به گروه رنو بوده است.

همچنین در دوره یاد شده، سایپا از نزدیک به هشت هزار دستگاه خودرو تولیدی، شش هزار و 98 خودرو را به فروش رسانده و بقیه خودروها به مابقی خودروهای موجود در پارکینگ این شرکت اضافه شده است.

با توجه گزارش‌های ماهانه، در پایان بهمن ماه امسال ایران خودرو بیش از 30 هزار و سایپا بیش از 41 هزار دستگاه خودرو در پارکینگ داشته‌اند. به همین ترتیب بررسی‌ها نشان می‌دهد گروه پارس خودرو هم در پایان بهمن ماه سال جاری هشت هزار و 378 خودروهای دپو شده داشته است.

میزان تولید و فروش مقداری و قیمتی پارس خودرو

میزان تولید پارس خودرو در بهمن ماه در مقایسه با دی ماه نزدیک به 9 درصد و میزان فروش خودروهای این شرکت هم 28 درصد کاهش داشته است.

همچنین درآمد حاصل از فروش محصولات پارس خودرو در بهمن ماه نسبت به دی ماه امسال 8٫2 درصد افت داشته است.

پارس خودرو در 11 ماهه اول سال جاری نزدیک به 125 هزار دستگاه خودرو تولید کرده و در طول همین دوره 123 هزار و 923 دستگاه از محصولاتش را به فروش رسانده است.

همچنین این گروه خودروسازی با سرمایه 2٫2 هزار میلیاردی در بورس اوراق بهادار در حال فعالیت است.

میزان تولید و فروش مقداری و قیمتی پارس خودرو

قیمت سهام پارس خودرو در طول بهمن ماه سال جاری با کاهش 8٫3 درصدی از 848 ریال به 777 ریال کاهش یافته است.

تجارت نیوز

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar