عدم درخواست مجوز ورود به خط ویژه توسط اعضای شورای شهر

یکشنبه 3 بهمن 00 ساعت 15:24
عدم درخواست مجوز ورود به خط ویژه توسط اعضای شورای شهر

جلسه امروز شورای شهر تهران در غیاب مهدی چمران به دلیل بستری شدن در بیمارستان با ریاست پرویز سروری نایب‌رئیس شورای شهر تهران برگزار شد.

در جلسه امروز سردار حمیدی درباره بررسی راهکارهای کاهش ترافیک و آلودگی هوای شهر تهران توضیحاتی را مطرح کرد و در ادامه نیز اعضای شورای شهر تهران پیشنهادات و اظهاراتی را مطرح کردند.

اما در ادامه جلسه امروز، سردار حمیدی در جلسه عنوان کرد که اعضای شورای شهر تهران نیز طبق روال همه ادوار گذشته شورا، درخواست مجوز ورود به محدوده خط ویژه را داشته است.

صحبت‌های سردار حمیدی منجر به گلایه و ناراحتی مهدی اقراریان شد؛ وی خطاب به اهالی رسانه در صحن شورای شهر تهران تاکید کرد: اعضای شورای شهر تهران در این دوره هیچ درخواستی مبنی بر صدور مجوز برای ورود به خط ویژه نداشته‌اند.

اقراریان یادآور شد: دوباره تاکید می‌کنم که در این دوره از شورا هیچ یک از اعضا درخواست مجوز ورود به محدوده خط ویژه را نداشته‌اند.

این صحبت‌های رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ و همچنین مهدی اقراریان منجر به این شد که پرویز سروری، نایب‌رئیس شورای شهر تهران و رئیس جلسه امروز در پشت تریبون اعلام کند که در این رابطه بعدا صحبت خواهیم کرد.

همچنین سردار حمیدی؛ رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در حاشیه جلسه و هنگام ترک صحن علنی شورا، در پاسخ به این پرسش که برای کدامیک از اعضای شورای شورای شهر تهران مجوز تردد در خط ویژه صادر شده است، گفت: در همه ادوار اعضا درخواست مجوز را داشته‌اند که این دوره نیز به همین شکل بوده است اما مجوزی برای آنها صادر نشده است.

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar