چرا مجری شبکه منو تو از سایپا 18 میلیارد پول گرفت؟!

بروزرسانی در: شنبه 6 مهر 98 ساعت 01:05
چرا مجری شبکه منو تو از سایپا 18 میلیارد پول گرفت؟!

آیه دریس، مجری و تهیه ‌کننده شبکه «من و تو» همان فردی است که بنا بر اظهارات نماینده دادستان، 18‌میلیارد از سرمایه بیت‌المال را به غارت برده و در ‌سال 94 به خارج از کشور مهاجرت کرده است.

30 شهریور 98، نشست رسیدگی به اتهامات مدیران سایپا برگزار شد که در جریان آن پای متهم دیگری هم به میان آمد که البته نامی از او برده نشد. براساس گفته‌های حسینی، نماینده دادستان، «با تحقیقاتی که از حساب‌های وحید بهزادی و نجوا لاشیدایی در شرکت شهاب پارس انجام شده است، بالغ بر 18‌میلیارد تومان به حساب خانمی واریز شده که گفته می‌شود مجری شبکه ضد انقلاب «من ‌و ‌تو» و مجری «مرجان تی‌وی» بوده که ‌سال 94 از کشور خارج شده است.» تاکنون پاسخی به چرایی پرداخت این وجوه به او داده نشده است.

دیروز به دنبال برگزاری دادگاه، سردبیر خبرگزاری میزان، با انتشار تصویری از متهم در کنار فرح پهلوی در حساب توییتر خود، متهم مجهول پرونده سایپا را معرفی کرد.

فراهانی در توییتر خود نوشت: «شخصی که روبه‌روی بزرگترین غارتگر اموال ایران نشسته و مصاحبه می‌کند، نامش آیه دریس است؛ فردی که در پرونده گروه خودروسازی سایپا 18‌میلیارد تومان از اموال مردم ایران را به جیب زده و اکنون در شبکه من ‌و تو با پول مردم ایران تهیه ‌کننده و مجری است.»

عکس‌های او در مصاحبه با همسر شاه مخلوع و شرکت در رژه همجنس‌بازان در لندن از عمده موضوعاتی است که توجه شبکه‌های اجتماعی را به خود جلب کرده است. پس از افشای نقش او در پرونده فساد سایپا، کاربران فضای مجازی با حضور در صفحه اینستاگرام او با کامنت‌هایی خواستار پاسخگویی این مجری شبکه من و تو شدند که در ادامه بخش‌هایی از نظرات کاربران را می‌خوانید:

هجده میلیارد و بابت چی گرفتی؟ چی فروختی که اینقد مایه داشته برات مزدور؟

18‌میلیارد دزدیدی، خدا لعنتت کنه، دوستات زندان هستن، تو هم بیا دل ما خنک بشه!

شمایی که دزد جیب مردمی، اون هم میلیاردها بهتره حرف از دفاع از مردم نزنی!

18‌میلیارد دزدیدی بعد میری با شاه‌دزد مصاحبه می‌کنی؟!

18‌میلیارد دزدی رو پس بده بعد برای مردم ایران دلسوزی کن!

‌ای کاش امثال شما اسم مبارک ایران از دهن کثیفتون حذف شه!

بر اساس کیفرخواست قرائت‌شده، پرونده فساد در سایپا 26 متهم دارد که اتهامات آنان «ثبت سفارش‌های صوری و غیر واقعی و انجام معاملات ارزی در سطح کلان»، «اخلال در نظام توزیع مایحتاج عمومی از طریق تحصیل 167‌هزار و 834 دستگاه خودرو با انحصار و بهره‌مندی از رانت»، «اخلال در نظام اقتصادی از طریق فعالیت شرکت هرمی به مبلغ 263‌میلیارد ریال» و «پولشویی به میزان سه‌هزار و دویست ‌میلیارد تومان با 260 حساب بانکی» است. این‌که مجری یک شبکه ضد انقلاب در این پرونده حضور دارد و مبالغ کلانی دریافت کرده است، موضوع عجیبی است که در آینده جزییات آن افشا خواهد شد.

ایسنا

قیمت محصولات سایپا

فروش فوری سایپا

فروش نقدی سایپا

فروش اقساطی سایپا

ثبت نام پیش فروش سایپا

قیمت پراید

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

2 دیدگاه ها برای "چرا مجری شبکه منو تو از سایپا 18 میلیارد پول گرفت؟!"

avatar
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
سروش
مهمان

چرا تیتر الکی میزنید؟ در حالی که هیچ جوابی به سوالی که پرسیدید داده نشده. مطلب به شدت به درد نخور بود و ذکر کامنت های مردم زیر پست اون خانم هیچ کمکی به هیچی نمیکرد. درضمن رژه همجنسگرایان درسته و نه چیزی که شما نوشته اید.

سعید
مهمان

خب اگر این خبر درست باشه ضعف شدید سیستم مالی و امنیتی کشور رو نشون میده که چطور 18 میلیارد به حساب یه شخص و نه شرکت، واریز میشه و اون شخص به همین راحتی میتونه از کشور خارج بشه و اون پول رو با خودش ببره؟؟؟؟؟
توصیه میکنم حتما سازمان اطلاعات جدی تر به حساب های بانکی و معاملات سنگین رسیدگی کنه چون اگه با همین فرمون پیش بریم باید سراغ کل دارایی کشور رو تو بانک های خارجی بگیریم!!!