چری تیگو ۵ توربو به زوری وارد بازار خواهد شد

بروزرسانی در: سه شنبه 8 تیر 00 ساعت 00:30
چری تیگو 5 توربو به زوری وارد بازار خواهد شد

هم اکنون تیگو۵ به عنوان یک محصول جا افتاده در بازار شناخته میشود که همواره گروه مدیران خودرو به دنبال ارتقاء آن بوده و به زودی مدل توربو این خودرو با گیربکس جدید را مطابق با تقاضای بازار وارد مرحله تولید و عرضه خواهد نمود.

موتور توربو این خودرو ، همان موتور معروف ۱.۵ لیتری توربو میباشد که بر روی محصولات معروف گروه مدیران خودرو چون  تیگو۷- آریزو۶- ایکس ۵۵ و آریزو۵ قرار دارد ، در طول مدت ۳ سال که از عرضه این موتور با لوکس ترین محصول گروه مدیران خودرو یعنی تیگو۷ میگذرد ، عملکرد بسیار خوب و بهینه و همچنین قابل اعتمادی را داشته است . این موتور طراحی شرکت معروف اتریشی  AVL میباشد و  سیستم توربو آن هم تکنولوژی شرکت  معروف هانیوال میباشد.

از طرف دیگر گیربکس این خودرو هم نسل جدید گیربکس های CVT 25 میباشد که این گیربکس ها ۹ سرعته بوده و نخستین بار بر روی خودروی آریزو۶ نصب گردید که آن هم عملکرد موفقی دارد و جالب است که بدانید جزو ۱۰ گیربکس برتر بازار خودروی چین در سال گذشته انتخاب گردید که کارائی بالای آنرا نشان میدهد. این گیربکس جدید همراه با موتور توربو کارایی بالایی را دارد .

همچنین به این خودرو سیستم فرمان برقی هم اضافه شده که هم راحتی و هم ایمنی آنرا افزایش میدهد ، قطعا این موتور و گیربکس قدرتمند و با درجه کارایی بالا در کنار ویژگی های مشتری پسند تیگو۵  ، چون بدنه جادار و مستحکم  ، مناسب خانواده های ایرانی  میباشد و آپشن های رفاهی و ایمنی چون مانیتور ۱۰ اینچی به همراه نویگیشن ، و ایربگهای جانبی و سیستم پایداری + ضد لغزش + کنترل در سربالایی و... در کنار خدمات پس از فروش گسترده در مقایسه با رقبا  میتواند موجب موفقیت بیشتر این خودرو گردد.

ایران جیب

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

1 دیدگاه برای "چری تیگو ۵ توربو به زوری وارد بازار خواهد شد"

avatar
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
مجید
مهمان

حتما با قیمت یک میلیارد تومن. زکی