کاهش قیمت برخی از محصولات سایپا در بازار آزاد

بروزرسانی در: شنبه 6 مهر 98 ساعت 01:15
کاهش قیمت برخی از محصولات سایپا در بازار آزاد

همزمان با ادامه طرح فروش فوری محصولات سایپا بدون افزایش قیمت در روز اخیر، بهای چند خودرو تولید این گروه ۵۰۰ هزار تا یک میلیون تومان کاهش یافت.

روز پیش خودرو پراید ۱۳۱ با قیمت ۳۷ میلیون تومان در قالب طرح فروش فوری عرضه شد و در حالی که با تسریع در عرضه این خودرو، تقاضا برای خرید آن به مرز تعادل رسیده، قیمت این خودرو با کاهش ۵۰۰ هزار تومانی در بازار به ۴۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسید.

پراید ۱۳۲ هم با کاهش قیمت ۵۰۰ هزار تومانی در بازار، به ۴۸ میلیون تومان رسید؛ علاوه بر آن پراید ۱۱۱ هم که به خاطر تقاضای بیشتر نسبت به دیگر خودروهای این خانواده، از حاشیه بازار بیشتری برخوردار است، با قیمت ۳۹ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان عرضه شد که این امر کاهش قیمت ۵۰۰ هزار تومانی خودرو یاد شده را به همراه داشت و آن را به ۵۰ میلیون تومان در بازار رساند.

بیشترین کاهش قیمت محصولات سایپا در روز گذشته را، سایپا ۱۵۱ به خود دید که با یک میلیون تومان افت قیمت، به ۴۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسید؛ این در حالی است که خودرو یاد شده توسط سایپا با قیمت ۳۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان به بازار عرضه می‌شود.

علاوه بر آن، خودرو تیبا هم با قیمت ۴۱ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان توسط سایپا عرضه شد که با کاهش ۵۰۰ هزار تومانی در بازار، به ۵۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسید.

در روز گذشته مانند دیگر محصولات سایپا بدون هرگونه افزایش قیمت توسط کارخانه به بازار عرضه شد؛ به طوری که ساینا با قیمت ۵۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان، کوییک با قیمت ۵۸ میلیون تومان، نیسان بنزینی با قیمت ۶۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و نیسان دوگانه سوز با قیمت ۶۶ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان به بازار عرضه شدند.

اجرای طرح فروش فوری محصولات سایپا با هدف تنظیم بازار در حال اجرا است که در آن، خودروهای تولیدی این گروه، با موعد تحویل سی روزه در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.

از زمان شروع این طرح تاکنون، قیمت خودروهای سایپا بدون هرگونه افزایش، به شکلی ثابت و پایدار به بازار عرضه می‌شوند.

سایپانیوز

قیمت محصولات سایپا

فروش فوری سایپا

فروش نقدی سایپا

فروش اقساطی سایپا

ثبت نام پیش فروش سایپا

قیمت پراید

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

1 دیدگاه برای "کاهش قیمت برخی از محصولات سایپا در بازار آزاد"

avatar
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
محمد
مهمان

وقتی قیمتو میکشن روش ۱۰ ملیون ۱۰ ملیون بالا میره پایین که میاد ۲۰۰ هزار. انقدم ۲۰۰ تومنو پوشش میدن که همه ذوق میکنیم