۱۰ اردیبهشت آخرین مهلت پرداخت عوارض الکترونیکی آزادراه‌ها

یکشنبه 8 اردیبهشت 98 ساعت 17:08
10 اردیبهشت آخرین مهلت پرداخت عوارض الکترونیکی آزادراه‌ها

معاون ساخت و توسعه آزادراه‌ها گفت: ۱۰ اردیبهشت آخرین مهلت پرداخت عوارض الکترونیکی عبور از آزادراه‌های تهران ساوه، تهران قم، کرج قزوین و قزوین زنجان است.

سید حسین میرشفیع افزود: هموطنانی که پیامک عبور از آزادراه را دریافت کرده‌اند، نسبت به پرداخت عوازض اقدام کنند تا مشمول جریمه ۳۰ هزار تومانی نشوند.

معاون ساخت و توسعه آزادراه‌ها ادامه داد: هموطنان می‌توانند با استفاده از اپلیکشن‌های کیپاد، تاپ، اتویار، دیجی پی، پانا و یا از طریق سایت nspay.ir نسبت به پرداخت الکترونیکی عوارض خود اقدام کنند.

وی از فعال بودن سیستم پرداخت عوارض الکترونیک بانک مسکن خبر داد و افزود: اکنون علاوه بر روش‌های فوق، کد دستوری*۷۲۰*۸# هم فعال شده و بیش از ۱۵ هزار دستگاه خودپرداز بانک‌های ملت، سامان، انصار و شهر به منظور پرداخت الکترونیکی عوارض آزادراه‌ها در دسترس هموطنان قرار گرفته و با استفاده از شناسه پرداخت در پیامک ارسال شده، قابل پرداخت است.

میرشفیع یادآور شد: افراد در صورت اعتراض و یا شکایتی نسبت به ثبت نادرست شماره پلاک خودرو یا میزان بدهی، می‌توانند به شماره ۱۰۰۰۰۱۵۳۱ پیامک ارسال و یا با شماره تلفن ۶۳۴۶۸۵۳۱ تماس برقرار کنند.

معاون ساخت و توسعه آزادراه‌ها، با معرفی تارنمای aaniro.com‌ به عنوان مرجع به روز اطلاعات عوارض الکترونیک گفت: هموطنان آخرین اطلاعات مرتبط با این موضوع را می‌توانند در این وب سایت دنبال کنند.

تجهیز ۱۰ آزادراه دیگر به سیستم اخذ عوارض الکترونیک

معاون ساخت و توسعه آزادراه‌ها، از الکترونیکی شدن اخذ عوارض در همه آزادراه‌های کشور تا تیرماه امسال خبر داد و گفت: به زودی ۱۰ آزادراه دیگر از جمله آزادراه‌های تبریز زنجان، تبریز ارومیه، کنارگذر شمالی مشهد، مشهد باغچه، قزوین رشت، تهران پردیس، سلفچگان ساوه، قم کاشان، کاشان اصفهان و بندر شهید رجایی سیرجان به این سیستم مجهز خواهند شد.

شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar