۲۷ هزار دستگاه خودروی برلیانس تحویل داده شد

بروزرسانی در: جمعه 18 آبان 97 ساعت 00:35
27 هزار دستگاه خودروی برلیانس تحویل داده شد

از ابتدای سال تاکنون بیش از ۲۷ هزار دستگاه خودرو از خانواده برلیانس به مشتریان شرکت خودروسازی سایپا تحویل شده است.

شرکت خودروسازی سایپا از ابتدای سال جاری تاکنون بر اساس برنامه ریزی تولید خود توانسته روند تولید را با وجود مشکلات گوناگون ادامه دهد و بر همین اساس تاکنون بیش از ۲۷ هزار دستگاه از محصولات برلیانس را به متقاضیان تحویل داده است.

بر اساس این گزارش در شش ماه ابتدایی سال شمار ۲۷ هزار و ۱۹۴ دستگاه از محصولات خانواده برلیانس H330،H320، H230،H220، C3 و ون هایس تولید و به متقاضیان تحویل شده است.

این گزارش می‌افزاید: تا پایان شهریور ماه سال جاری محصولات برلیانس H330، شمار ۱۰ هزار و ۳۰۳ دستگاه، H320، ۴ هزار و ۵۳۵ دستگاه، H230، ۵ هزار و ۷۳۲ دستگاه، ون هایس، ۱۱۶ دستگاه، H220، ۳ هزار و ۵۱۳ دستگاه و برلیانس C3، ۲ هزار و ۹۹۵ دستگاه تولید و تحویل متقاضیان شده است.

همچنین در شهریور ماه شمار ۲ هزار و ۳۴۹ دستگاه از گروه خانواده برلیانس تحویل متقاضیان شده که H330،H320، H230،H220، C3 و ون هایس به ترتیب ۲۴۰، ۱۶۲، ۱۱۴۳، ۶۳۴، ۱۶۲ و ۸ دستگاه بوده است.

لازم به ذکر است که با توجه به مشکلات موجود در حوزه آرزو و ترخیص قطعات در گمرک که در ماه‌های گذشته به وقوع پیوسته، شرکت خودروسازی سایپا در تلاش است تا با ادامه مذاکره با شریک تجاری خود، شرایط تأمین قطعه و بهبود روند تولید محصولات شرکت برلیانس را در راستای تأمین خواست متقاضیان افزایش دهد.

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar