شرایط فروش کامیونت فورس / آذر ۱۴۰۰

بروزرسانی در: دوشنبه 8 آذر 00 ساعت 20:46
شرایط فروش کامیونت فورس / آذر 1400
مدیرعامل شرکت بهمن دیزل گفت: فروش کامیونت فورس به بازار از ۱۵ آذرماه جاری آغاز خواهد شد و به تدریج کل کاربری های این محصول نیز بر اساس استانداردهای روز به بازار عرضه می شود.

حسین خضری، با اعلام این خبر در مراسم ورود به بازار کامیونت فورس محصول جدید بهمن دیزل، قیمت نهایی برای عرضه کامیونت فورس به بازار را ۹۴۹ میلیون تومان اعلام کرد.

مدیرعامل بهمن دیزل عرضه کامیونت فورس را یک گام مهم برای بهبود و توسعه ناوگان حمل و نقل کشور اعلام کرد و از آمادگی بهمن دیزل به منظور عرضه ۸۰ دستگاه از این کامیونت در سال ۱۴۰۰ خبر داد.

خضری، با اشاره به برنامه تولید ۴۶۰ دستگاه کامیونت فورس تا پایان امسال افزود: با تولید ۸۰ محصول از این کامیونت تا پایان امسال، ۳۸۰ دستگاه از کامیونت فورس نیز در ادامه تولید و به بازار عرضه می شود.

مدیرعامل بهمن دیزل همچنین تمام سرویس های این محصول تا ۵۰ هزار کیلومتر را رایگان عنوان کرد و گفت: امیدواریم این محصول بتواند تقاضای بازار را به خوبی پاسخ داده و کمک خوبی به ناوگان حمل و نقل کشور کند.

خضری در ادامه این مراسم به مقایسه تولید در بهمن دیزل در سال گذشته و امسال پرداخت و تاکید کرد: در سال گذشته یک هزار و ۱۵۹ محصول در بهمن دیزل تولید کردیم و امسال نیز تا کنون یک هزار و ۴۶۴ محصول تولید کردیم و با هدف گذاری صورت گرفته تا دو هزار و ۵۰۵ دستگاه محصول تا پایان امسال تولید خواهیم کرد که رشد بیش از دو برابری را در سال ۱۴۰۰ خواهیم داشت.

وی در خصوص تولید مینی بوس پگاسوس و افزایش ظرفیت این محصول به بالای ۲۳ نفر، اضافه کرد: تاکنون ۱۶۰ دستگاه از این مینی بوس تولید و تا پایان سال ۳۰۰ دستگاه از مینی بوس پگاسوس را تولید می کنیم.

خضری در پایان یکی از مزیت های گروه بهمن را تولید شاسی محصولات اعلام و خاطرنشان کرد: شاسی کامیونت شیلر و فورس نیز در گروه بهمن ساخته می شود و تمامی خودروهای تجاری بر اساس استاندارد یورو ۴ تولید و عرضه می شود.

شرایط فروش چری تیگو ۸ پرو / دی ۱۴۰۰
شرایط فروش وانت کارا تک کابین و دوکابین / دی ۱۴۰۰
شرایط فروش دیگنیتی بهمن موتور / دی ۱۴۰۰
شرایط فروش فیدلیتی بهمن موتور / دی ۱۴۰۰
شرایط فروش محصولات بهمن موتور / دی ۱۴۰۰
شرایط فروش وانت پادرا پلاس / دی ۱۴۰۰
فروش فوری سایپا / دی ۱۴۰۰
فروش فوری ایران خودرو / دی ۱۴۰۰
فروش اقساطی چری مدیران خودرو / دی ۱۴۰۰
فروش اقساطی مدیران خودرو ام وی ام / دی ۱۴۰۰

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

8 دیدگاه ها برای "شرایط فروش کامیونت فورس / آذر ۱۴۰۰"

avatar
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
محسن
مهمان

دی ماه تموم شد خبری از فروش نشد

بهرام
مهمان

ثبت نام کی شروع میشه +؟؟

بهرام
مهمان

سلام کی ثبت نام میکنید؟؟؟

احمد مرادی
مهمان

سلام نحوه خرید شرایطی کامیون فوری را اعلام کنید با تشکر

شهرام
مهمان

الان بیستو چهرمه هنوز نزاشتن برا فروش که

مهدی
مهمان

فروش اقساطی هم هست یا نه؟

ایرانی
مهمان

بااین قیمت در کشورەای همسایە کشندە میتوان خرید

ممد
مهمان

مشخصات کامل و قیمت و شرایط فروشش زمان تحویلش از همه مهمتره که نزدیک اونا رو بگین ممنون