رونمایی موستانگ سالین ۳۰۲ بلک لیبل

دوشنبه 20 فروردین 03 ساعت 09:29
رونمایی موستانگ سالین 302 بلک لیبل

۳۰۲ بلک لیبل قوی‌ترین محصول سالین بر اساس نسل هفتم موستانگ است که با پیشرانۀ V8 سوپرشارژ و قیمت ۱۰۹ هزار دلار عرضه می‌شود.

سالین که از دیرباز به تیونینگ فورد موستانگ می‌پرداخت، در اواخر سال گذشته مدل ۳۰۲ وایت لیبل را به‌عنوان اولین محصول خود بر اساس نسل هفتم موستانگ با ۵۱۰ اسب بخار قدرت و تغییرات زیادی در طراحی معرفی کرد. حال این شرکت به مناسبت شصتمین سالگرد معرفی موستانگ، مدل جدید ۳۰۲ بلک لیبل را با قدرت بسیار بیشتری معرفی کرده است. این خودرو به سیستم مدیریت هوای کاملاً جدیدی مجهز شده که توسط سالین طراحی شده و شامل کاپوت برجسته با دریچهٔ میانی و ورودی‌های هوای کناری برای خنک کردن ترمزهای عقب می‌شود.

علاوه بر این، سالین برای موستانگ دماغهٔ جدیدی طراحی کرده است که هم داون‌فورس بیشتری تولید می‌کند و هم به کانال‌های کاربردی برای خنک کردن ترمزها مجهز است. رکاب‌های جدید و بال عقب اختصاصی سالین که داون‌فورس را افزایش می‌دهد هم از دیگر ویژگی‌های آیرودینامیکی این موستانگ ۳۰۲ بلک لیبل هستند. در عقب خودرو همچنین سر اگزوزهای مرکزی دیده می‌شود که ادای احترامی به مدل‌های کلاسیک سالین است و با دیفیوزری منحصربه‌فرد همراه خواهد بود.

ویژگی جذاب‌تر سالین ۳۰۲ بلک لیبل اما زیر کاپوت پنهان شده است. در اینجا پیشرانهٔ ۵ لیتری V8 کایوت قرار گرفته که سالین با تجهیز آن به سوپرشارژر، خروجی را به رقم چشمگیر ۸۰۰ اسب بخار رسانده است. برای کنترل قدرت و سرعت فوق‌العادهٔ این موستانگ، سالین سیستم تعلیق Gen 5 Racecraft را تدارک دیده درحالی‌که ترمزهای اختصاصی جدید هم وظیفهٔ مهار کردن ماشین را بر عهده دارند. همچنین به گفتهٔ سالین، در آینده آپشن‌های هیجان‌انگیزی مثل گیربکس سکوئنشال و اگزوز تیتانیومی چند محفظه‌ای که صدایی مشابه خودروهای فرمول یک تولید می‌کند هم ارائه خواهد شد.

در داخل خودرو، سالین برای لوکس‌تر کردن کابین موستانگ، قابی را طراحی کرده که نمایشگرهای اطلاعاتی-سرگرمی و صفحه آمپر را در آغوش می‌گیرد. علاوه بر این، برای سرنشین هم دستگیره‌ای تعبیه شده تا بتواند هنگام رانندگی‌های تهاجمی خود را کنترل کند! صندلی‌های اختصاصی با آلکانترا و دوخت هماهنگ با رنگ بیرونی هم از دیگر ویژگی‌های داخلی موستانگ سالین است. قیمت سالین ۳۰۲ بلک لیبل از ۱۰۹ هزار دلار آغاز می‌شود.

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar