خودروهای بورس کالا (قیمت و شرایط ثبت نام) / خرداد ۱۴۰۲

بروزرسانی در: یکشنبه 7 خرداد 02 ساعت 12:35
خودروهای بورس کالا (قیمت و شرایط ثبت نام) / خرداد 1402

لیست خودروهای بورس کالا + قیمت خودروهای بورس کالا در جداول زیر

لیست خودروهای عرضه شده بورس کالا به همراه قیمت و شرایط فروش
 شاهین بورس کالا کامیونت فورس بورس کالا  ۲۰۷ بورس کالا 
فیدلیتی بورس کالا وانت کارا دوکابین بورس کالا تارا بورس کالا
هایما ۸S بورس کالا دنا پلاس بورس کالا لاماری بورس کالا
فردا T5 بورس کالا هایما S7 توربو پلاس بورس کالا چانگان CS35 پلاس بورس کالا
دنا پلاس توربو بورس کالا رسپکت بورس کالا   

به روزرسانی ۷ خرداد ۱۴۰۲: مدیر بازرسی و امور اعضا بورس کالای ایران در نامه‌ای شرایط خرید خودرو کاپرا ۲ سفید بهمن موتور که قرار است ۱۰ خرداد ماه در بورس عرضه شود را به شرح زیر بیان کرده است:

مهلت ثبت سفارش ساعت ۱۶ روز سه شنبه ۹ خرداد بوده و به منظور مدیریت سفارش‌های دریافتی مشتریان کارگزاران امکان مسدودسازی سفارش‌های دریافتی را تا ساعت ۱۷ روز یکشنبه خواهند داشت.

میزان پیش دریافت خرید محصول به میزان ۱۰۰ درصد می‌باشد.

هر کد ملی (اشخاص حقیقی) و همینطور هر شناسه ملی (اشخاص حقوقی) صرفا امکان ثبت سفارش یک دستگاه خودرو را دارند.

اشخاصی که در عرضه‌های قبلی موفق به خرید خودرو شده اند و از ابتدای سال ۱۳۹۸ از شرکت‌های خودروسازی خودرو خریداری کرده اند، نیز امکان ثبت سفارش دارند.

چهارشنبه هفته جاری ۱۵۰ دستگاه کاپرا ۲ سفید در بورس کالا عرضه می‌شود.

شرایط خرید کاپرا 2 بورس کالا/خرداد 1402

شرایط خرید کاپرا ۲ بورس کالا/خرداد ۱۴۰۲

 

 

به روزرسانی ۴ خرداد ۱۴۰۲: شرکت بهمن موتور قرار است ۱۰ خرداد ۱۵۰ دستگاه وانت کاپرا۲ را در بورس کالا عرضه کند.

جزییات عرضه کاپرا ۲ سفید در بورس کالا:

تعداد: ۱۵۰ دستگاه
قیمت پایه: ۸.۴۹۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال
درصد پیش پرداخت: ۱۰۰ درصد
تاریخ عرضه: ۱۰ خرداد
تاریخ تحویل: ۱۰ مرداد

 

به روزرسانی ۲۱ اردیبهشت  ۱۴۰۲: شرایط عرضه وانت کارا تک کابین و دوکابین در بورس کالا در تاریخ ۲۵ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ به شرح جدول ذیل اعلام میگردد.

 درصد پیش پرداخت سفارش خرید برابر ۵۰ درصد قیمت پایه است.

شرایط عرضه وانت کارا تک کابین و دوکابین در بورس کالا در تاریخ 25 اردیبهشت ماه 1402

 

به روزرسانی ۱۳ اردیبهشت  ۱۴۰۲: جزییات عرضه ۱۰۰ دستگاه کامیون کمپرسی و کشنده سیباموتور که سه شنبه هفته آینده ۱۹ اردیبهشت در بورس کالا عرضه می شود به شرح زیر است:

کامیون کشنده نیمه تریلر فاو 

عرضه کننده: سیباموتور
تعداد: ۵۰ دستگاه
قیمت پایه: ۳ میلیارد و ۴۹۰ میلیون تومان
تاریخ عرضه: ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲
تاریخ تحویل: ۱۹ مرداد ۱۴۰۲
پیش پرداخت: ۵۰ درصد

 
 

کامیون کمپرسی فاو

عرضه کننده:  سیباموتور
تعداد: ۵۰ دستگاه
قیمت پایه: ۳ میلیارد و ۵۹۰ میلیون تومان
تاریخ عرضه: ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲
تاریخ تحویل: ۱۹ مرداد ۱۴۰۲
پیش پرداخت: ۵۰ درصد

 

به روزرسانی ۵ اردیبهشت  ۱۴۰۲: جزییات عرضه ۴۷۵ دستگاه کامیون و کامیونت که سه شنبه هفته آینده ۱۲ اردیبهشت در بورس کالا عرضه می شود به شرح زیر است:

کامیون کشنده فاو 

عرضه کننده: سیباموتور
تعداد: ۸۰ دستگاه
قیمت پایه: ۳ میلیارد و ۴۸ میلیون تومان
تاریخ عرضه: ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲
تاریخ تحویل: ۱۲ تیر ۱۴۰۲
پیش پرداخت: ۵۰ درصد

کامیون کشنده امپاور

عرضه کننده: بهمن دیزل
تعداد: ۱۳۰ دستگاه
قیمت پایه: ۴ میلیارد و ۲۳۰ میلیون تومان
تاریخ عرضه: ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲
تاریخ تحویل: ۱۲ تیر ۱۴۰۲
پیش پرداخت: ۵۰ درصد
قیمت جدید و نهایی امپاور: (۴.۸۶۰ میلیارد تومان)

کامیونت فورس کابین خوابدار ۶ تن بدون کاربری

عرضه کننده: بهمن دیزل
تعداد: ۲۰۰ دستگاه
قیمت پایه: یک میلیارد و ۴۳۷ میلیون تومان
تاریخ عرضه: ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲
تاریخ تحویل: ۱۲ تیر ۱۴۰۲
پیش پرداخت: ۵۰ درصد

کامیونت فورس کابین بدون خواب ۶ تن بدون کاربری

عرضه کننده: بهمن دیزل
تعداد: ۶۵ دستگاه
قیمت پایه: یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان
تاریخ عرضه: ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲
تاریخ تحویل: ۱۲ تیر ۱۴۰۲
پیش پرداخت: ۵۰ درصد

 

به روزرسانی ۷ فروردین ۱۴۰۲: ایران‌ خودرو در اطلاعیه‌ای از صدور فاکتور ۹۵ درصد از خودروهای فروش رفته در بورس کالا خبر داد و بر ایفای مانده تعهدات محصول دنا پلاس در فروردین ماه سال ۱۴۰۲ تاکید کرد‌.

به گزارش ایکوپرس ، دناپلاس‌های بورسی فروردین ماه تحویل می‌شود. تحویل چهار هزار تعهد بورسی زودتر از موعد

در این اطلاعیه آمده است:

ایران خودرو بیش از ۲۱ هزار و ۷۰۰ دستگاه خودرو با سر رسید ۱۴۰۱ را در بورس کالا عرضه کرده که نزدیک به ۲۰ هزار و ۷۰۰ دستگاه از آن‌ها فاکتور شده است و فقط بخشی از  تعهدات خودرو دنا پلاس دستی که با موعد تحویل کم‌تر از ۹۰ روزه واگذار شده بود، به علت مشکلات تحریم و تامین برخی از قطعات به موقع تحویل نشده و از ۱۰ هزار دستگاه، حدود هزار دستگاه به موقع فاکتور نشده است.

ایران خودرو در این اطلاعیه ضمن عذرخواهی از مشتریان بابت تاخیر ایجاد شده تاکید کرده، تمام تلاش خود را برای  تحویل به موقع خودروها به کار بسته است و قطعا سعی بر این است که در اولین ماه سال جاری، باقی مانده تعهدات دنا پلاس دستی نیز تحویل شود و جریمه تاخیر در تحویل خودرو این دسته از مشتریان در زمان صدور فاکتور محاسبه و پرداخت خواهد شد.

در این اطلاعیه ضمن اعلام تحویل زودتر از موعد بیش از چهار هزار خودرو فروش رفته در بورس کالا، تاکید شده، ایران‌خودرو در سال ۱۴۰۱ کارنامه قابل قبولی از اجرای به موقع تعهدات خود به جا گذاشته است و البته مشکلات ناشی از تحریم و تامین برخی قطعات در برخی موارد باعث شد تحویل تعداد محدودی از خودروها با تاخیر مواجه شود، اما این شرکت همواره تلاش کرده تا در اولین فرصت تعهدات خود به مشتریان را به موقع انجام دهد.

طبق اطلاعاتی که پیش از این نیز منتشر شده، با وجود مشکلات تحریم، تولید وضعیت قابل قبولی داشته و تحویل بیش از ۶۰۰ هزار دستگاه خودرو در سال گذشته نشان از بهبود وضعیت عرضه خودرو به بازار و انجام تعهدات به مشتریان دارد.

 

به روزرسانی ۲۲ اسفند ۱۴۰۱: ایران خودرو دیزل به مناسبت فرا رسیدن سال نو و در راستای مشتری‌مداری و تنظیم بازار، پیش‌فروش محصول آرنا پلاس را از روز چهارشنبه این هفته آغاز خواهد کرد.

بر این اساس اولین سری ثبت‌نام این محصول از روز چهارشنبه ۲۴ اسفندماه ساعت ۱۰ صبح به‌صورت اینترنتی و صرفا از طریق سایت فروش رسمی شرکت به نشانی esale.ikd.ir انجام خواهد پذیرفت.

کامیونت باری جدید آرنا پلاس شش تن به موتور معروف کامینز ۸.۳ لیتری توربوشارژ، گیربکس ZF، سیستم ترمز دو مداره پنوماتیک (ترمز جلو و عقب هر دو دیسکی) و کابین خوابدار با آپشن‌های جدید و متنوع نسبت به رقبا مجهز است و به لطف برخورداری از طول بارگیری مناسب، قابلیت نصب انواع کاربری از جمله باری فلزی، کفی جرثقیل‌دار، بالابر، حمل خودرو، حمل زباله پرس، یخچال و غیره را دارد.

 

به روزرسانی ۱۵ اسفند ۱۴۰۱: بورس کالای ایران با صدور اطلاعیه های جداگانه از پذیرش ۴ خودرو جدید متعلق به ۴ شرکت در این بورس خبر داد.

به این ترتیب هیات پذیرش کالا و اوراق بهادار مبتنی بر کالا با پذیرش خودرو سواری تیارا شرکت مکث موتور، کامیون کشنده KAMAZ شرکت رخش خودرو دیزل، کامیون کشنده فوتون شرکت ایران خودرو دیزل و کامیون کشنده دیما شرکت دیما دیزل موافقت کرده است.

مدیریت پذیرش بورس کالای ایران اعلام کرد: پذیرش این خودرو ها در بازار اصلی پس از بررسی مدارک و مستندات در یکصد و پنجاه و سومین جلسه هیات پذیرش کالا و اوراق بهادار مبتنی بر کالا در تاریخ ۱۴ اسفند تصویب شد.

به این ترتیب خودرو سواری تیارا متعلق به شرکت مکث موتور راهی بورس کالا می شود.

همچنین شرکت رخش خودرو دیزل کامیون کشنده KAMAZ را در بورس کالا پذیرش کرده است.

علاوه بر این شرکت ایران خودرو دیزل موفق به پذیرش کامیون کشنده فوتون و شرکت دیما دیزل موفق به پذیرش کامیون کشنده دیما در بازار اصلی بورس کالا شده اند.

 

به روزرسانی ۱۰ اسفند ۱۴۰۱: شرکت آرین پارس موتور برنامه دارد تا روز یکشنبه مورخ ۱۴ اسفندماه ۱۴۰۱ فروش کراس اوور لاماری ایما را در بورس کالا آغاز کند.

مشخصات عرضه لاماری در بورس کالا

قیمت پایه: ۹۸۱ میلیون تومان 
تعداد عرضه: ۵۵۰ دستگاه
رنگ‌های قابل عرضه: مشکی، سفید، خاکستری و سبز

مشخصات عرضه لاماری در بورس کالا / اسفند 1401

مشخصات عرضه لاماری در بورس کالا / اسفند ۱۴۰۱

 

به روزرسانی ۹ اسفند ۱۴۰۱: جزییات عرضه های کامیون و کامیونت که دوشنبه هفته آینده (۱۵ اسفندماه) روی تابلو می روند به شرح زیر است:

کامیونت فورس (FORCE) بدون خواب ۶ تن بدون کاربری

عرضه کننده: بهمن دیزل
تعداد: ۸۵ دستگاه
قیمت پایه: ۸,۹۳۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
تاریخ عرضه: ۱۴۰۱/۱۲/۱۵
تاریخ تحویل: ۱۴۰۲/۰۳/۳۱
پیش پرداخت: ۳۰ درصد

کامیونت فورس (FORCE) خوابدار ۶ تن بدون کاربری

عرضه کننده: بهمن دیزل
تعداد: ۲۵۰ دستگاه 
قیمت پایه: ۹,۳۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
تاریخ عرضه: ۱۴۰۱/۱۲/۱۵
تاریخ تحویل: ۱۴۰۲/۰۳/۳۱
پیش پرداخت: ۳۰ درصد

کامیون کشنده فاو (FAW CA4180)

عرضه کننده: سیبا موتور
تعداد: ۶۰ دستگاه
قیمت پایه: ۲۳,۷۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
تاریخ عرضه: ۱۴۰۱/۱۲/۱۵
تاریخ تحویل: ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
پیش پرداخت: ۳۰ درصد

کامیون کشنده امپاور (EM POWER)

عرضه کننده: بهمن دیزل
تعداد: ۱۳۰ دستگاه 
قیمت پایه: ۳۱,۳۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
تاریخ عرضه: ۱۴۰۱/۱۲/۱۵
تاریخ تحویل: ۱۴۰۲/۰۳/۳۱
پیش پرداخت: ۳۰ درصد

 

به روزرسانی ۲۷ بهمن ۱۴۰۱: ایران خودرو قرار است سه شنبه ۲ اسفند ۱۰ هزار دستگاه پژو ۲۰۷ دستی را با قیمت پایه ۱۸۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در بورس کالا عرضه کند. درصد پیش پرداخت این خودرو ۱۰۰ درصد و تاریخ تحویل آن ۳۱ خرداد ۱۴۰۲ خواهد بود.

این شرکت اعلام کرده امکان تغییر رنگ بدون هزینه به انتخاب خریدار: وجود دارد و رنگ های موجود شامل نقره ای تیتانیوم، خاکستری متالیک، مشکی متالیک آبنوس، سبز کله غازی، آبی کاسپین، قرمز دو پوششه، آبی اقیانوسی متالیک و قهوه ای نسکافه ای می باشند.

مدل خودروهای تحویلی ۱۴۰۲ خواهد بود و هر کد ملی حقیقی مجاز به ثبت سفارش بر روی یکی از کدهای عرضه شده در تاریخ عرضه و برای یک خودرو است.

خریداران باید ۱۸ سال تمام را داشته و اشخاصی که در عرضه های قبلی و از ابتدای سال ۱۳۹۸ از شرکت های خودروسازی موفق به خرید خودرو سواری شدند امکان ثبت سفارش ندارند.

خریداران جهت ادامه مراحل خرید همزمان با تسویه مبلغ معامله در بورس (حداکثر تا پایان مهلت مجاز تسویه در بورس) باید با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به آدرس اینجا نسبت به ایجاد و تکمیل پروفایل شخصی اقدام و در زمان مقرر طی پیامک تکمیل وجه هزینه متعلقات قانونی که از سوی شرکت اطلاع رسانی می شود علاوه بر انتخاب نمایندگی مجاز، بیمه گر خود را انتخاب و اقدام به واریز وجه هزینه های جانبی نمایند.

هزینه های جانبی شامل ۴ میلیون و ۳۷۱ هزار و ۳۱۰ تومان بابت بیمه و شماره گذاری و هزینه ثابت و ۱۵ درصد مالیات و عوارض قانونی بوده که براساس مبلغ معامله محاسبه و خریدار باید پرداخت کند.

درصورت عدم واریز هزینه ها حداکثر تا ۵ روز تقویمی پس از ارسال پیامک (تکمیل وجه متعلقات قانونی) به نسبت زمان تاخیر خریدار در واریز وجوه تکمیلی زمان تحویل خودرو تغییر و مشتری متعهد به پرداخت جریمه یک دهم درصد ارزش معاملاتی به ازای هر روز تاخیر قبل از تحویل خودرو می شود.

 

به روزرسانی ۲۶ بهمن ۱۴۰۱: شرکت ایران‌ خودرو در نظر دارد تا پایان سال در مجموع ۲۹۵۰۰ خودرو در بورس کالا عرضه کند.

 بر اساس جدولی که گروه صنعتی ایران خودرو منتشر کرده است، تا پایان سال طی پنج هفته ۲۰۰۰ دستگاه تارا دستی، ۲۰۰۰ دستگاه تارا اتومات، ۳۵۰۰ دستگاه پژو۲۰۷ تیپ۵، ده‌هزار دستگاه پژو۲۰۷ اکسل کاسه‌ای، ۲۰۰۰ دستگاه پژو۲۰۷ اتومات سقف‌فلزی، ۵۰۰۰ دستگاه دناپلاس دستی، ۳۰۰۰ دستگاه دناپلاس توربو اتومات و ۲۰۰۰ دستگاه هایما در بورس کالا عرضه خواهد شد.

ایران‌ خودرو 29500 خودرو در بورس کالا

 

به روزرسانی ۲۵ بهمن ۱۴۰۱: امروز سه شنبه ۱۰۰۰ دستگاه خودرو فیدلیتی ۵ و ۷ نفره در بورس کالا معامله شد. این خودروها در ۲ رنگ سفید و مشکی عرضه شدند. همچنین ۵۰۰ دستگاه خودرو ریسپکت بهمن موتور در ۲ رنگ سفید و مشکی به بازار عرضه شد.

 

جزئیات معامله فیدلیتی ۵ نفره مشکی:

تاریخ عرضه : ۱۴۰۱/۱۱/۲۵
تاریخ تحویل : ۱۴۰۲/۰۲/۲۵
تعداد عرضه : ۲۵۰
تعداد تقاضا : ۷۲۰
قیمت پایه : ۷,۵۹۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
درصد رقابت : ۷۹.۴۷
قیمت کشف شده : ۱۳,۶۲۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
مبلغ مالیات و عوارض ارزش افزوده : - ریال
مبلغ شماره گذاری،بیمه،کارت هوشمند و سایرهزینه ها : - ریال
مبلغ نهایی : - ریال

 

جزئیات معامله فیدلیتی ۷ نفره مشکی:

تاریخ عرضه : ۱۴۰۱/۱۱/۲۵
تاریخ تحویل : ۱۴۰۲/۰۲/۲۵
تعداد عرضه : ۲۵۰
تعداد تقاضا : ۱۳۳۶
قیمت پایه : ۷,۷۲۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
درصد رقابت : ۹۸.۹۹
قیمت کشف شده : ۱۵,۳۶۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
مبلغ مالیات و عوارض ارزش افزوده : - ریال
مبلغ شماره گذاری،بیمه،کارت هوشمند و سایرهزینه ها : - ریال
مبلغ نهایی : - ریال

 

جزئیات معامله فیدلیتی ۵ نفره سفید:

تاریخ عرضه : ۱۴۰۱/۱۱/۲۵
تاریخ تحویل : ۱۴۰۲/۰۲/۲۵
تعداد عرضه : ۲۵۰
تعداد تقاضا : ۸۳۱
قیمت پایه : ۷,۵۹۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
درصد رقابت : ۷۸.۹
قیمت کشف شده : ۱۳,۵۷۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
مبلغ مالیات و عوارض ارزش افزوده : - ریال
مبلغ شماره گذاری،بیمه،کارت هوشمند و سایرهزینه ها : - ریال
مبلغ نهایی : - ریال

 

جزئیات معامله فیدلیتی ۷ نفره سفید:

تاریخ عرضه : ۱۴۰۱/۱۱/۲۵
تاریخ تحویل : ۱۴۰۲/۰۲/۲۵
تعداد عرضه : ۲۵۰
تعداد تقاضا : ۹۹۳
قیمت پایه : ۷,۷۲۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
درصد رقابت : ۸۶.۵۹
قیمت کشف شده : ۱۴,۴۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
مبلغ مالیات و عوارض ارزش افزوده : - ریال
مبلغ شماره گذاری،بیمه،کارت هوشمند و سایرهزینه ها : - ریال
مبلغ نهایی : - ریال

 

جزئیات معامله ریسپکت سفید:

تاریخ عرضه : ۱۴۰۱/۱۱/۲۵
تاریخ تحویل : ۱۴۰۲/۰۲/۲۵
تعداد عرضه : ۳۰۰
تعداد تقاضا : ۱۷۹۲
قیمت پایه : ۶,۴۳۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
درصد رقابت : ۷۰.۳۱
قیمت کشف شده : ۱۰,۹۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
مبلغ مالیات و عوارض ارزش افزوده : - ریال
مبلغ شماره گذاری،بیمه،کارت هوشمند و سایرهزینه ها : - ریال
مبلغ نهایی : - ریال

 

جزئیات معامله ریسپکت مشکی:

تاریخ عرضه : ۱۴۰۱/۱۱/۲۵
تاریخ تحویل : ۱۴۰۲/۰۲/۲۵
تعداد عرضه : ۲۰۰
تعداد تقاضا : ۱۰۶۹
قیمت پایه : ۶,۴۳۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
درصد رقابت : ۷۲.۷۷
قیمت کشف شده : ۱۱,۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
مبلغ مالیات و عوارض ارزش افزوده : - ریال
مبلغ شماره گذاری،بیمه،کارت هوشمند و سایرهزینه ها : - ریال
مبلغ نهایی : - ریال

 

به روزرسانی ۱۹ بهمن ۱۴۰۱: ایران خودرو در نظر دارد ۲۰۰۰ دستگاه خودرو تارا دستی رنگ سفید را از طریق بورس کالا عرضه نماید.

عرضه تارا در بورس کالا + قیمت و شرایط / بهمن 1401

عرضه تارا در بورس کالا + قیمت و شرایط / بهمن ۱۴۰۱

 

به روزرسانی ۱۸ بهمن ۱۴۰۱: عرضه ۵۰۰ دستگاه رسپکت برای اولین بار در بورس کالا و ادامه عرضه فیدلیتی، کارا و کشنده امپاور.

 

فیدلیتی ۷ نفره : ۲۵۰ دستگاه سفید/ ۲۵۰ دستگاه مشکی
فیدلیتی ۵ نفره: ۲۵۰ دستگاه سفید/۲۵۰ دستگاه مشکی
ریسپکت: ۳۰۰ دستگاه سفید/۲۰۰ دستگاه مشکی
درصد پیش پرداخت: ۱۰۰٪
تاریخ عرضه : ۲۵ بهمن ۱۴۰۱
تاریخ تحویل: ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲

وانت کارا:

تک کابین: ۵۰۰ دستگاه
دو کابین: ۵۰۰ دستگاه
درصد پیش پرداخت: ۵۰٪
تاریخ عرضه : ۲۶ بهمن ۱۴۰۱
تاریخ تحویل: ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲

کامیون کشنده EM POWER : 

۱۰۰ دستگاه سفید
درصد پیش پرداخت: ۳۰٪
تاریخ عرضه: ۲۴ بهمن ۱۴۰۱
تاریخ تحویل : ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۲

کامیونت FORCE :

مجموعا ۴۵۰ دستگاه
۲۲۰ دستگاه(بدون کاربری)
تاریخ عرضه: ۲۴ بهمن ۱۴۰۱
تاریخ تحویل: ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۲
درصد پیش پرداخت: ۳۰٪

۲۳۰ دستگاه (با کاربری)
تاریخ عرضه: ۲۴ بهمن ۱۴۰۱
تاریخ تحویل: ۱۵ خرداد ۱۴۰۱
درصد پیش پرداخت : ۳۰٪

 

به روزرسانی ۱۰ بهمن ۱۴۰۱:  گروه صنعتی ایران خودرو برنامه دارد تا عرضه دو تیپ پژو ۲۰۷i و ۲ تیپ دنا پلاس توربو را در بورس کالا ویژه بهمن ۱۴۰۱ آغاز کند و این دو محصول را به فروش برساند.

قیمت پایه در بورس کالا (تومان)
پژو ۲۰۷i دنده ای سقف فلزی
۱۸۵.۰۰۰.۰۰۰
پژو ۲۰۷i پانوراما اتوماتیک ۶AT
۴۰۴.۰۰۰.۰۰۰

دنا پلاس توربو ۶ دنده دستی
۳۱۹.۰۰۰.۰۰۰
دنا پلاس توربو ۶ دنده اتوماتیک
۳۵۳.۰۰۰.۰۰۰

به روزرسانی ۸ بهمن ۱۴۰۱ : براساس اطلاعات رسیده قرار است ده هزار خودرو شامل ۴مدل پژو ۲۰۷ دستی سقف فلزی، پژو ۲۰۷ اتوماتیک با سقف پانوراما، دنا پلاس با گیربکس ۶سرعته دستی و دنا پلاس با گیربکس ۶سرعته اتوماتیک در روز سه شنبه ۱۱بهمن در بورس کالا عرضه شود.

هنوز جزییات بیشتری از این عرضه اعلام نشده است.

به روز رسانی ۵ بهمن ۱۴۰۱ :   قیمت خودروی جدید چانگان CS35 پلاس مدل ۲۰۲۳ برای عرضه در بورس کالا مشخص شد.

قیمت درج شده، قیمت پایه است و کلیه هزینه های جانبی بر عهده مشتری بوده و به قیمت نهایی معامله در بورس اضافه خواهد شد.

قیمت پایه این محصول برای عرضه در بورس کالا، ۵۸۳ میلیون تومان اعلام شده است.

قیمت چانگان CS35 پلاس در بورس کالا + شرایط فروش / بهمن 1401

قیمت چانگان CS35 پلاس در بورس کالا + شرایط فروش / بهمن ۱۴۰۱

به روزرسانی ۳ بهمن ۱۴۰۱ :   طبق اعلام شرکت بورس کالا فردا پانصد دستگاه FMC T5، دو هزار دستگاه هایما S7 و ۵۵۰ دستگاه خودروی لاماری عرضه خواهد شد و خریداران برای ثبت سفارش تا ساعت ۱۷ امروز فرصت دارند.

براساس اعلام شرکت بورس کالا ۴ بهمن ماه قرار است عرضه اولیه پانصد دستگاه FMC T5 انجام شود. در روند این عرضه ۲۰۰ دستگاه T5 سفید رنگ و ۳۰۰ دستگاه فردا T5 مشکی رنگ وارد رقابت می شوند و متقاضیان می توانند براساس قیمت پایه، عدد پیشنهادی خود را به کارگزاری های خود جهت خرید این کراس اوور اعلام کنند. طبق برنامه ریزی انجام شده این خودروها در ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ تحویل خریداران خواهد شد.

طبق بخشنامه مصوب، FMC T5 سفید و مشکی با قیمت پایه یک میلیارد و ۱۷۴ میلیون تومان در بورس کالا عرضه می شود. البته  پس از ثبت رقابت، ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده بر اساس قیمت نهایی معامله و مبلغ ۲۷ میلیون و ۳۳ هزار و ۷۴۶ تومان به هزینه های پرداختی خریداران اضافه خواهد شد.

باید به این نکته اشاره کرد که تمام قوانین جاری به عرضه خودرو در بورس کالا، برای FMC T5 هم برقرار است و هر کد ملی مجاز به ثبت سفارش بر روی یکی از کدهای عرضه شده در تاریخ عرضه و برای یک خودرو را خواهد داشت. خریداران باید ۱۸ سال تمام را داشته و اشخاصی که در عرضه های قبلی و از ابتدای سال ۱۳۹۸ از شرکت های خودروسازی موفق به خرید شدند امکان ثبت سفارش ندارند.

علاوه بر این در بورس کالا عرضه محصول هایما S7 نیز در ۴ بهمن ماه  نجام خواهد شد. در این عرضه  ۲۰۰۰ هزار دستگاه با قیمت پایه ۷۴۳ میلیون تومان فروخته می شود. تاریخ تحویل این خودروها ۲۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ اعلام شده است.

همچنین بورس کالای ایران سه شنبه ۴ بهمن ماه میزبان عرضه ۵۵۰ دستگاه خودروی لاماری است. در این عرضه قیمت پایه ۹۸۱ میلیون تومانی برای این خودرو در نظر گرفته شده و  تاریخ تحویل این خودروها ۵ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ اعلام شده است.

 

به روزرسانی ۲۸ دی ۱۴۰۱ : سه شنبه مورخ ۴ بهمن ۱۴۰۱ ، ۳ خودروی لاماری ایما، فردا T5 و هایما S7 توربو پلاس در بورس کالا عرضه خواهند شد.

نوع کالا: هایما S7 سفید
تاریخ عرضه: ۱۴۰۱/۱۱/۰۴
میزان عرضه: ۲۰۰۰ دستگاه
تاریخ تحویل: ۱۴۰۲/۰۲/۲۰
محل تحویل: انبار کارخانه
نوع قرارداد: نقدی
قیمت پایه: ۷۴۳.۰۰۰.۰۰۰ تومان


نوع کالا: لاماری ایما

۱۵۰ دستگاه خاکستری، ۲۰۰ دستگاه مشکی و ۲۰۰ دستگاه سفید
تاریخ عرضه: سه شنبه ۴ بهمن  ۱۴۰۱
قیمت پایه: ۹۸۱.۰۰۰.۰۰۰ تومان
تاریخ تحویل: ۵ اردیبهشت ۱۴۰۲
پیش پرداخت: ۵۰ درصد


نوع کالا : فردا T5

۲۰۰ دستگاه سفید و ۳۰۰ دستگاه مشکی
قیمت پایه: یک میلیارد و ۱۷۴میلیون تومان
تاریخ عرضه: سه شنبه ۴ بهمن
تاریخ تحویل: ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۲
پیش پرداخت: ۵۰ درصد

به روزرسانی ۱۸ دی ۱۴۰۱:  ۱۰۰۰ دستگاه دنا پلاس روز دوشنبه ۲۵ دی در بورس کالا عرضه می شود

دنا پلاس دستی سفید
پایه : ۱۸۹.۵ میلیون تومان
 پیش پرداخت: ۱۰۰ درصد
تاریخ تحویل: ۲۷ اسفند ۱۴۰۱ ( دو ماهه)

به روزرسانی ۱۸ دی ۱۴۰۱ :  بورس کالای ایران از پذیرش ۲۱ هزار و ۱۴۰ دستگاه خودرو وارداتی از سوی شرکت های چانگان و کیا و خودرو دنا (متعلق به ایران خودرو) خبر داد.

 مدیریت پذیرش بورس کالای ایران اعلام کرد: پذیرش ۲۱ هزار و ۱۴۰ دستگاه خودرو وارداتی از سوی شرکت های چانگان و کیا و خودرو دنا (متعلق به ایران خودرو) پس از بررسی مدارک و مستندات در یکصد و چهل و هشتمین جلسه هیات پذیرش کالا و اوراق بهادار مبتنی بر کالا در تاریخ ۱۱ آذر تصویب شد.

به این ترتیب ۱۹ هزار خودرو سوازی چانگان CHANGAN متعلق به چانگان چین که عرضه کننده آن سایپا است، راهی بورس کالا می شود.

همچنین شرکت بازرگانی کوشا خودرو نگین ۵۰۰ دستگاه خودرو سواری KIA CERATO و ۵۰۰ دستگاه خودرو سواری KIA SPORTAGE و ۵۰۰ دستگاه خودرو سواری KIA K5 و ۲۰۰ دستگاه خودرو سواری KIA CEED و ۱۰۰ دستگاه خودرو سواری KIA PICANTO و ۱۰۰ دستگاه خودرو سواری KIA PEGAS و ۱۰۰ دسنگاه خودرو سواری KIA RIO و ۷۰ دستگاه خودرو سواری KIA SONET و ۷۰ دستگاه خودرو سواری KIA SELTOS متعلق به شرکت KIA کره جنوبی را در بورس کالا پذیرش کرده است.

همچنین ایران خودرو موفق به پذیرش خودرو سواری رانا خود در بازار اصلی بورس کالا شده است/ کالا خبر

به روزرسانی ۱۵ دی ۱۴۰۱ : هفته آینده در دی ماه ۱۴۰۱ بورس کالا میزبان ۱۳ هزار و ۲۵۰ دستگاه خودرو خواهد بود که شامل پژو ۲۰۷ اتوماتیک، پژو ۲۰۷ دستی، تارا دستی، شاهین، کارا دو کابین و فیدلیتی می‌شود.

در عرضه‌های هفته آینده، در  روز یکشنبه ۱۸ دی، ۴۰۰۰ دستگاه تارا دستی، ۴۰۰۰ دستگاه پژو ۲۰۷ دستی، ۲۰۰۰ دستگاه پژو ۲۰۷ اتوماتیک و ۲۰۰۰ دستگاه شاهین روی تابلوی معاملات می‌رود. در روز سه شنبه ۲۰ دی نیز ۵۰۰ دستگاه کارا دو کابین و چهارشنبه ۲۱ دی ۷۵۰ دستگاه فیدلیتی ۷ نفره روی تابلو می رود.

گروه صنعتی ایران خودرو برای پژو ۲۰۷ دستی قیمت پایه ۱۸۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان را اعلام کرده و برای پژو ۲۰۷ اتوماتیک قیمت پایه ۲۸۰ میلیون تومان و تارا دستی ۲۵۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان را در نظر گرفته است. سایپا نیز شاهین را با قیمت ۳۰۴ میلیون تومان عرضه می‌کند. کارا دو کابین از سوی بهمن موتور با قیمت ۳۰۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و فیدلیتی ۷ نفره با قیمت ۷۷۲ میلیون تومان عرضه می شود.

تاریخ تحویل محصولاتی که قرار است از سوی ایران خودرو در بورس عرضه شود ۳۱ فروردین ۱۴۰۲ است و شاهین از سوی سایپا ۳۰ فروردین ۱۴۰۲ به مشتریان تحویل داده می شود. بهمن موتور نیز کارا و فیدلیتی را ۱۴ اسفند به مشتریان خود تحویل می دهد.

درصد پیش پرداخت در خودروهای تارا، پژو ۲۰۷ دستی و اتوماتیک و شاهین ۱۰۰ درصد، در فیدلیتی ۷ نفره ۵۰ درصد و در کارا دو کابین ۱۰ درصد است.

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

2 دیدگاه ها برای "خودروهای بورس کالا (قیمت و شرایط ثبت نام) / خرداد ۱۴۰۲"

avatar
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
معصومی
مهمان

عالی راند از دست دلالان شرکت ها برداشته میشود وجود به تولیدکننده ویا بدست خریدار می‌رسد وباعث کاهش قیمت در بازارآزاد میشود

Nima
مهمان

اینها دست شیطان رو از پشت بستن شیوه جدید دزدی