کمپرسور باد فندکی خودرو را بشناسید

سه شنبه 25 آذر 99 ساعت 11:44
کمپرسور باد فندکی خودرو را بشناسید

یکی از مهمترین اجزاء فرعی هر خودرو لاستیک آن می‌باشد،که برای مراقبت از این جزء مهم نیاز به ابزارهایی داریم.

یکی از انواع کوچک کمپرسورهای باد موجود در بازار کمپرسور فندکی است، کمپرسور فندکی از موتور الکتریکی کوچکی کمک می گیرد، و به وسیله این موتور الکتریکی کوچک میتواند هوا را در داخل سیلندر فشرده سازی کند. پمپ باد فندکی برای کار کردن خود را به درگاه فندکی متصل می‌کند و این عمل موجب کار کردن آن می‌شود. شما به را حتی می‌توانید از این دستگاه برای دوچرخه، چرخ ماشین و لوازم دیگر مورد استفاده در سفر مانند تشک های بادی و قایق ها به کار بگیرید.

کمپرسورباد فندکی قابلیت بالایی دارد این دستگاه می تواند هوای خروجی و همچنین فشار هوای خروجی را با دقت نشان دهد این کار را به کمک یک صفحه نمایش انجام خواهد داد، کمپرسور باد فندکی قابلیت های دیگری نیاز دارد، پمپ باد فندکی می‌تواند چراغ داشته باشد و همچنین می‌تواند به برق شهری متصل شود.

پمپ های باد فندکی را اغلب با بدنه فلزی می‌سازند که موجب جلوگیری از آسیب رسیدن به موتور می‌شود. همچنین استفاده از سیلندر و پیستون قوی این موتور، قدرت بیشتری به این پمپ ها میدهند و باعث می‌شود که لاستیک خودرو ها را در کوتاه ترین زمان ممکن به طور کامل باد کنند، در مواقعی که باد لاستیک خودرو کم می‌شود می‌توانید با استفاده از این پمپ های هوا لاستیک های خودرو را باد کرده و با خیالی آسوده کیلومتر ها رانندگی کنید. لازم به ذکر است که در کنار کمپرسور فندکی ،کیفی با ابعاد مناسب وجود دارد و سر سوزن ها، فیش فندگی، شیلنگ تفنگی فشار بالا و دستگاه در درون این کیف به راحتی جا می‌گیرد.

سیستم حفاظتی و فیوز کنترل کننده نوسانات الکتریکی امتیازی است که موجب تمایز پمپ باد ایران پمپ با دیگر مینی کمپرسور ها در دسته بندی های مشابه شده است. این محصول قابل اتصال به سر باتری خودرو است که با استفاده از ۲ انبرک موجود در هنگام خرید پمپ باد ایران پمپ امکان پذیر میشود.

حداکثر فشار هوا ۱۵۰ پاسکال و حجم باد خروجی ۶۰ لیتر بر دقیقه است که به کاربر خود این امکان را می دهد که هر نوع وسیله ای را باد کند. به منظور استفاده بهتر پمپ باد برای هر وسیله ای، دو عدد نازل و یک سوزن را در بسته بندی قرار دارد تا بتوان از توپ فوتبال تا بادکنک و حتی تایر خودرو های بزرگ مانند وانت و … را باد نمود.

همه چیز تحت کنترل شماست، میتوانید با کنترل باد خروجی با یک دست، هرچه می خواهید را باد کنید، دسته حمل کننده کمپرسور باد در بهترین جای قرار دارد و از جنس اسفنج مقاوم ساخته شده است. کیفیت عالی و کاربری ساده دستاوردی است که در این کمپرسور قابل لمس است. قطر سیلندر پمپ باد ۱۲ ولت  ۳۰ میلیمتر است و شدت جریان آن هم ۲۰ آمپر است.

مزایای کمپرسور باد خودرو:

از دیگر مزایای کمپرسور به وجود شلنگ ثابت ۱ متری، شلنگ فنری بلند و وجود سه نازل باد اشاره کرد. وجود این شلنگ‌ها و نازل‌ها باعث می‌شود تا کاربر بدون نیاز به جابه‌جایی دستگاه، تایر خودرو و بسیاری از قایق‌ها و توپ‌های بادی را باد کند.

این دستگاه ابعاد کوچکی داشته تا کاربر بتواند به راحتی آن را در خودرو قرار داده، بدون آنکه فضای زیادی از خودرو اشغال شود. این کمپرسور برای راحتی در حمل به یک دسته‌ در بالای سیلندرمجهز شده است.

این دستگاه در حین کار، لرزش زیادی خواهد داشت که برای جذب این لرزش و جلوگیری از انتقال آن به سطح زیرین کمپرسور،از پایه‌های لاستیکی جاذب لرزش استفاده شده است.

وزن این دستگاه هم زیاد نبوده و جابه‌جایی آن کار آسانی خواهد بود.این محصول برای تامین جریان هوای پرفشار به دو سیلندر مجهز شده که در گوشه‌های دستگاه قرار دارند. این دو سیلندر قادرند در مدت‌زمان یک دقیقه، ۸۵ لیتر هوای پرفشار تولید کنند.

حداکثر فشار این جریان هوا نیز ۱۵۰ پی اس آی خواهد بود. وجود یک فشار سنج روی این کمپرسور باعث می‌شود تا کاربر از میزان فشار باد لاستیک آگاه شود. این دستگاه انرژی مورد نیاز خود را از برق ۱۲ ولت باتری خودرو تامین می‌کند و برای این منظور به یک سری فندکی خودرو مجهز شده است.

کابل برق متصل به این سری فندکی طولی ۲ متری داشته و به کاربر این امکان را می‌دهد تا پس از اتصال کابل به فندکی ، کمپرسور را به خارج از اتاق خودرو منتقل کند. برای اتصال این دستگاه به تایر خودرو یک شلنگ ثابت و یک شلنگ متحرک وجود دارد. شلنگ ثابت این کمپرسور ۱ متر بوده که در صورت نیاز می‌توانید برای افزایش طول آن، شلنگ فنری را به آن متصل کنید.

این اتصال از طریق یک رابط فلزی که به سر شلنگ متصل است انجام می‌شود. وجود ۳ نازل باد در این مجموعه، موجب شده تا بتوان از این کمپرسور علاوه‌ بر باد کردن تایر خودرو برای باد کردن برخی از قایق‌ها و توپ‌های بادی نیز استفاده کرد.

تسنیم

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar