جیلی VF11 محصول ویژه کمپانی چینی

چهارشنبه 2 تیر 00 ساعت 11:26
جیلی VF۱۱ محصول ویژه کمپانی چینی

VF11 محصولی از کمپانی خودروسازی جیلی است که در کلاس کامپکت MPV معرفی شده است. وی اف۱۱ زبان طراحی جدید جیلی را به شکلی زیبا و جذاب ارائه می دهد. این خودرو در بازار چین با توجه به تریم از ۱۵۵۰۰ تا ۲۳۵۰۰ دلار قیمت دارد.

 

جیلی VF11 محصول ویژه کمپانی چینی

 

در قسمت دماغه شباهت زیادی به دیگر محصولات جیلی مانند امگرند، ازکارا، اکس۶، پریفیس و ... دارد. این خودرو از منظر ابعاد برابر با ۴۷۰۶ میلیمتر در طول، ۱۹۰۹ میلیمتر در عرض و ۱۶۹۰ میلیمتر در ارتفاع توسعه یافته است. فاصله بین محورهای آن نیز برابر با ۲۸۰۵ میلیمتر است. وزن خالص خودرو براساس تریم به ترتیب ۱۵۴۰، ۱۶۱۰، ۱۶۲۰ و ۱۶۶۰ کیلوگرم محاسبه شده است.

ارتفاع خودرو از سطح زمین نیز برابر با ۱۶۵ میلیمتر است.

 

جیلی VF11 محصول ویژه کمپانی چینی

 

در بخش پیشرانه  گزینه های متنوعی پیش روی مشتریان قرار دارد:

نمونه ۱.۵ لیتری ۳ سیلندر توربوشارژ با ۱۷۷ اسب بخار خروجی و گشتاور ۲۵۵ نیوتن متر. ظرفیت باک این تریم ۵۲ لیتر است. شاخص مصرف سوخت برای ۱۰۰ کیلومتر رانندگی با نمونه مجهز به جعبه دنده ۶ سرعته دستی در شهر برابر با ۸.۸ لیتر، در بزرگراه ۵.۴ لیتر و در حالت ترکیبی ۶.۴ لیتر محاسبه شده است.

همین پیشرانه برای تریم هیبریدی نیز استفاده شده که با جعبه دنده دی سی تی هماهنگ می شود و شاخص مصرف سوخت آن برابر با ۷.۴ لیتر در شهر، ۵.۱ لیتر در بزرگراه و ۷.۹ لیتر در حالت ترکیبی است.

پیشرانه دیگر نمونه ۱.۸ لیتری ۴ سیلندر توربوشارژ اسست که ۱۸۴ اسب بخار خروجی و ۳۰۰ نیوتن متر گشتاور دارد. این مجموعه با جعبه دنده ۶ سرعته اتوماتیک هماهنگ می شود. شاخص مصرف سوخت آن نیز به ترتیب ۱۰.۹ لیتر در شهر، ۶.۵ لیتر در بزرگراه و ۷.۸ لیتر در حالت ترکیبی گزارش شده است.

سیستم ترمز برای تمامی تریم ها از نوع دیسکی در هر دو محور است. رینگ های آلومینیومی نیز در اندازه ۱۷ و ۱۸ اینچی ارائه می شوند.

از امکانات کابین می توان به سیستم تهویه اتوماتیک با دسترسی مجزا برای ردیف عقب، استارت دکمه ای، نمایشگر هداپ، درب صندوق الکترونیکی بدون نیاز به دخالت دست، سقف پانورامیک، نمایشگر دیجیتال اطلاعات کیلومتر، نمایشگر لمسی سیستم سرگرمی، تنظیم الکتریکی صندلی ها، نورپردازی هوشمند داخلی، پشتیبانی از فرمان های صوتی، بلوتوث، پورت یو اس بی برای ردیف ها، گرم کن و تهویه صندلی ها، استراحتگاه دست، ردیف سوم صندلی، فرمان با قابلیت تنظیم عمق و ارتفاع، پاور ویندوز، گرم کن آینه ها، آینه های الکتریکی جانبی، سنسور باران و برف پاکن عقب اشاره کرد.

عناصر کرومی بطور گسترده در تزئین فضای کابین استفاده شده که حس خوبی را به مخاطب منتقل می کند.

 

جیلی VF11 محصول ویژه کمپانی چینی

 

جیلی VF11 محصول ویژه کمپانی چینی

 

جیلی VF11 محصول ویژه کمپانی چینی

 

جیلی VF11 محصول ویژه کمپانی چینی

 

جیلی VF11 محصول ویژه کمپانی چینی

 

در بخش ایمنی نیز باید مواردی مانند: ورود بدون کلید، کروز کنترل تطبیقی، رادار پارک جلو و عقب، دوربین عقب، دوربین پانورامیک، ای بی اس، ایی بی دیی، دستیار ترمز، پایداری الکترونیکی، ترمز اضطراری، دستیار حرکت در سربالایی و سرپایینی، سیستم پارک اتوماتیک، هدلایت اتوماتیک، دی لایت، نور پایین اتوماتیک، ایزوفیکس صندلی کودک و ... قابل ذکر هستند.

عصر خودرو

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar