معرفی خودروی بنتلی باکالار ۲۰۲۱

شنبه 21 فروردین 00 ساعت 12:33
معرفی خودروی بنتلی باکالار ۲۰۲۱

بنتلی از یک محصول بسیار خاص در اسفند ماه سال ۹۸ با نام باکالار رونمایی کرد.همانطور که گفته شد؛ باید آنرا یک رونوشت جدید از کانتیننتال جی تی کانورتیبل و EXP 100 GT دانست.

 

معرفی خودروی بنتلی باکالار 2021

 

باکالار توسط دپارتمان مولینر ارائه شده که یکی از بخش های جذاب و باسابقه(در زمینه شخصی سازی خودرو) در کمپانی بنتلی محسوب می شود. این خودرو در ۱۲ دستگاه تولید خواهد شد و برچسب قیمت ۱.۹۱ میلیون دلاری را  با خود حمل می کند.

باکالار را باید یک خودروی بدون سقف واقعی دانست، دلبری به سبک اسپرت های بدون سقف کلاسیک که با جادوگری مولینر باردیگر متولد شده است.همه قطعات باکالار بطور اختصاصی برای این محصول آماده شده اند غیر از دستگیره درب ها که دقیقا همان نمونه مورد استفاده در کانتیننتال هستند و این تشابه برای استفاده از سیستم ورود بدون کلید بوده است. قطعا مخاطبان هم انتظار ندارند که کمپانی انگلیسی یکبار دیگر این فناوری خود را اختراع کند!

 

معرفی خودروی بنتلی باکالار 2021

 

بنتلی  کابین آن است چون فضای کابین این محصول قطعا یکی از خاص ترین هایی است که تا حالا مشاهده کرده ایم! طراحی متفاوت و استفاده از چوب های به اصطلاح رودخانه ای بسیار کمیاب دلیلی بر این ادعا است.

چوبی که برای ساخت جزئیات کنسول اصلی در کابین باکالار استفاده شده از مناطق باتلاقی، دریاچه ها و رودخانه های فنز در انگلیس جمع آوری شده است. درختانی که بطور طبیعی افتاده اند و برای ۵ هزار سال در مناطق ذکر شده مدفون بوده اند.

از پشم طبیعی هم به عنوان مکمل برای قسمت های دیگر در کابین استفاده شده است.

 

معرفی خودروی بنتلی باکالار 2021

 

در اطلاعات جدید مربوط به پیشرانه به حضور نمونه ۱۲ سیلندر ۶ لیتری توربودوقلو اشاره شده که ۶۵۰ اسب بخار خروجی و ۶۶۴ پوندفوت گشتاور دارد. این مجموعه با جعبه دنده ۸ سرعته اتوماتیک هماهنگ شده است. سامانه تمام چرخ محرک در وضعیت فعال قرار دارد.

خودرو در ۳.۶ ثانیه از حالت توقف به سرعت ۹۶ کیلومتر برساعت رسیده است. بیشینه سرعت نیز ۳۳۴ کیلومتر برساعت اعلام شده و وزن خالص خودرو برابر با ۲۴۰۵ کیلوگرم است. شاخص مصرف سوخت برای ۱۰۰ کیلومتر رانندگی در شهر برابر با ۱۹.۶ لیتر، در بزرگراه ۱۲.۳ لیتر و در حالت ترکیبی ۱۵.۷ لیتر است.

قیمت پایه این خودرو نیز ۲ میلیون دلار است.

 

معرفی خودروی بنتلی باکالار 2021

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar