تصاویر داخل کابین چری تیگو ۸ منتشر شد

بروزرسانی در: جمعه 18 آبان 97 ساعت 00:37
تصاویر داخل کابین چری تیگو ۸ منتشر شد

برند چینی چری برای نخستین بار تصاویر داخل شاسی بلند چری تیگو ۸ را منتشر کرد. این شاسی بلند جدید به عنوان خودروی جدید پرچمدار چری به حساب می‌آید. در این تصاویر منتشر شده می‌توان کابین ساده و در عین حال جذاب را دید که در جلوی کنسول پنل اطلاعات و سرگرمی دیجیتالی نصب شده؛ ابعاد این نمایشگر لمسی نسبت به خودروهای شاسی بلند فولکس واگن یا حتی رقیب چینی BYD نیز کوچک‌تر طراحی شده که یکی از نقاط ضعف تیگو ۸ به حساب می‌آید.

از طرف دیگر نمایشگر پشت فرمان راننده فقط سه عقربه شمار دارد که یکی از آنها در وسط بزرگ طراحی شده و دو عقربه شمار دیگر در سمت راست و چپ جای گرفته‌اند. به اضافه فرمان چرمی شاسی بلند تیگو ۸ بدون دکمه طراحی شده که به نوعی تحسین منتقدان را به همراه داشته؛ چون که حواس راننده در حال رانندگی پرت نخواهد شد.

مسئولین چری در مورد ابعاد نمایشگر لمسی که در بین کنسول جلویی خودرو تعبیه شده، حرفی نزده‌اند ولی با توجه به تصاویر منتشر شده می‌توان گفت که این نمایشگر بیش از ۸ اینچ نخواهد بود. چری دکمه‌های سیستم تهویه خودرو را از نمایشگر لمسی جدا کرده، در حالی که در محصولات BYD تمام آپشن‌ها یکجا در صفحه نمایش لمسی تعبیه شده، کار گذاشته شده‌اند.

از طرف دیگر خبرهایی در مورد ظاهر بیرونی چری تیگو ۸ و دیگر مشخصات این شاسی‌بلند به بیرون درز پیدا کرده است. چری تیگو ۸ مجهز به پیشرانه قدیمی کار گذاشته در مدل‌های قبلی ۱.۵ لیتری توربو

با قدرت خروجی ۱۴۷ اسب بخار و حداکثر گشتاور ۲۱۰ نیوتن متر است که متصل به جعبه دنده دستی یا اتوماتیک ۶ سرعته شده و می‌تواند حداقل ۷ سرنشین را در خود جای دهد. یکی از ویژگی‌های بارز چری تیگو ۸ پنجره مشبک بزرگ مشکی است که در جلوی این شاسی‌بلند بیش از حد خودنمایی می‌کند.

به احتمال زیاد این خودروی شاسی بلند در سه رنگ مشکی، قرمز و طلایی به زودی وارد بازار چین می‌شود و بعد از آن هم امید است که وارد بازار کشورمان شود. حال نظر شما درباره شاسی‌بلند چری تیگو ۸ چیست؟

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar