تویوتا به سازندگان خودروهای برقی کمک می‌کند

یکشنبه 18 فروردین 98 ساعت 11:21
تویوتا به سازندگان خودروهای برقی کمک می‌کند

کمپانی تویوتا به منظور افزایش تلاش خودروسازان برای تولید خودروهای هیبریدی دوستدار محیط زیست، دسترسی به پتنت و حق اختراع آنها را تا سال ۲۰۳۰ میلادی آزاد کرده است.

با توجه به افزایش محبوبیت خودروهای پاک و دوستدار محیط زیست اعم از برقی، الکتریکی، هیبریدی و پلاگین هیبریدی، خیلی از کمپانی‌های خودروسازی فعال در کشورهای جهان در سال‌های گذشته تصمیم گرفته‌اند که به سمت تولید این دسته از محصولات حرکت کنند.

اکنون در تازه‌ترین اخبار منتشر شده در وب سایت tech crunch می‌توان دریافت که کمپانی ژاپنی تویوتا در جدیدترین تصمیم و اقدام خود می‌خواهد دسترسی به بالغ بر ۲۴ هزار پتنت و حق اختراع مربوط به خودروهای هیبریدی تولیدی خود را آزاد کرده و باز بگذارد تا شرکت و استارتاپ‌های دیگر هم بتوانند خودروهای هیبریدی دوستدار محیط زیست جدیدی را طراحی کرده و به مرحله تولید برسانند و بدین ترتیب رقابت در عرصه تولید خودروهای پاک را به بیشترین میزان ممکن برسانند.

معاون نخست کمپانی تویوتا در این مورد می‌گوید: ما قصد داریم خود را برای روزهای آینده و ورای فناوری کنونی در صنعت خودروهای برقی و الکتریکی آماده کنیم و این بدان معناست که دیگر کمپانی‌های فعال در این حوزه هم باید فعالیت قابل قبول و محصولات به روز و مدرنی را به مرحله تولید برسانند.

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar