خودرویی برقی کوچک بائوجون E100

سه شنبه 20 اردیبهشت 01 ساعت 15:20
خودرویی برقی کوچک بائوجون E100

بائوجون E100 خودرویی کوچک از برند بائوجون است که در بازار چین از ۷۸۰۰ تا ۹۴۰۰ دلار با توجه به آپشن قیمت دارد.

عصر ایران، همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید این محصول را باید در کلاس میکروکارها قرار بدهیم که از منظر ابعاد ۲۴۸۸ میلیمتر در طول، ۱۵۰۶ میلیمتر در عرض و ۱۶۷۰ میلیمتر در ارتفاع توسعه یافته است.

فاصله بین محورهای آن نیز برابر با ۱۶۰۰ میلیمتر است. وزن خالص خودرو برابر با ۸۴۰ کیلوگرم محاسبه شده است.

مهمترین ویژگی E100 به پیشرانه الکتریکی آن مربوط می شود تا همراه با اندازه بسیار کوچکش تبدیل به گزینه ای برای شهرهای شلوغ و آلوده شود. تک موتور الکتریکی ۲۹ کیلوواتی(۳۹ اسب بخار) گشتاوری برابر با ۱۱۰ نیوتن متر را در اختیار مجموعه قرار می دهد.

انرژی مورد نیاز پیشرانه از بسته باتری لیتیومی ۲۴ کیلووات ساعت تامین می شود که برد حرکتی ۲۵۰ کیلومتر را به ثبت رسانده است.

زمان لازم برای شارژ باتری با شارژر معمولی حدود ۱۱.۵ ساعت است.

در اطلاعات مرتبط با خودرو به بیشینه سرعت ۱۰۰ کیلومتر برساعت اشاره شده است.

سیستم ترمز در تمامی چرخ ها دیسکی بوده و رینگ های فولادی در اندازه ۱۲ اینچی ارائه می شوند.

کابین طراحی بسیار ساده ای دارد که البته برای این اتاق بسیار مناسب و خلاقانه به نظر می رسد. از امکانات کابین باید به سیستم تهویه غیراتوماتیک، استارت دکمه ای، نمایشگر دیجیتال اطلاعات کیلومتر، پایه برای تبدیل تلفن هوشمند به نمایشگر سیستم سرگرمی، بلوتوث، گرم کن و تهویه صندلی ها، استراحتگاه دست، پاور ویندوز، آینه ها با تنظیم و تاشوی الکتریکی و ... اشاره کرد.

در بخش ایمنی نیز مواردی شامل: ورود بدون کلید، رادار پارک عقب، ای بی اس، ایی بی دیی، دستیار ترمز، پایداری الکترونیکی، دوربین عقب، مه شکن، ایزوفیکس و ایربگ راننده قابل اشاره هستند.

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar