شاسی بلند جدید ب ام و X4 M

دوشنبه 11 بهمن 00 ساعت 14:30
شاسی بلند جدید ب ام و X4 M

یکی از بهترین نسخه های X4 به نمونه ای مربوط می شود که با پکیج ام در بازار جهانی حضور دارد. این خودرو با نام کامل X4 M مدل ۲۰۲۲ سوژه ای است که در ادامه مطلب نگاهی به جزئیات آن خواهیم داشت.

ب ام و برای خانواده اکس۴ کد رنگ های جدیدی را در نظر گرفته که اسپرت ترین آن همین کد زرد سائوپائولو است که در تصاویر مشاهده می کنید.

همانطور که اشاره شد، اکس۴ بستری برای تجربه هیجان محصولات اسپرت ب ام و در یک ساختمان بلندقامت تر است. از این رو، حضور تپنده ۳ لیتری ۶ سیلندر توربودوقلو زیر درپوش موتور اکس۴ ام مدل ۲۰۲۲ کاملا مناسب و قابل پیش بینی به نظر می رسد.

این پیشرانه برابر با ۵۰۳ اسب بخار خروجی و ۴۴۲ پوندفوت گشتاور دارد. خودرو طی ۳.۶ ثانیه از حالت توقف به سرعت ۹۶ کیلومتر برساعت می رسد و بیشینه سرعت نیز برابر با ۲۸۵ کیلومتر برساعت محاسبه شده است.

جعبه دنده ۸ سرعت اتوماتیک ب ام و که عملکرد باثبات و سریعی دارد نیز اینجا حاضر است تا یک مجموعه اسپرت تمام عیار پیش روی مشتری قرار بگیرد.

لازم است اشاره ای نیز به سیستم تعلیق داشته باشیم که با تغییرات پکیج ام دقیقا همانند یک سدان یا کوپه اسپرت، خودرو را تحت فرمان راننده قرار می دهد. کمک فنرهای تطبیقی، لاستیک های میشلن از سری ۴اس و رینگ های آلومینیومی حرفه ای اختصاصی بخش دیگری از ویژگی های X4 M 2022 هستند.

در نهایت باید گفت: این سطح از مانورپذیری و ثبات برای کراس اوور ۲۰۸۲ کیلوگرم حقیقتا جای تحسین دارد.

در رابطه با مصرف سوخت در شرایطی که سامانه تمام چرخ محرک اختصاصی ب ام و نیز در وضعیت فعال قرار دارد باید به آمار مقابل اشاره کرد:  در شهر برابر هر ۱۰۰ کیلومتر رانندگی ۱۵.۷ لیتر، در بزرگراه ۱۱.۸ لیتر و در حالت ترکیبی ۱۳.۸ لیتر.

داخل کابین نیز می توان استاندارد و سبک باواریایی را مشاهده کرد که شامل مواد اولیه بسیار باکیفیت، جزئیات اسپرت و آخرین فناوری های ایمنی این کمپانی می شود. استفاده از دو نمایشگر دیجیتال دارای تراکم پیکسلی بالا برای اطلاعات کیلومتر و تنظیمات سیستم سرگرمی، فناورانه های کار را تکمیل کرده است.

قیمت پایه این تریم در بازار آمریکا ۷۴۳۹۵ دلار و در نمونه ای که تصاویرش برای مطلب حاضر استفاده شده برابر با ۸۶۱۴۵ دلار است.

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar