معرفی یکی از زیباترین شاسی بلندهای چینی ؛ گک ترامپچی GS8

چهارشنبه 22 دی 00 ساعت 15:21
معرفی یکی از زیباترین شاسی بلندهای چینی ؛ گک ترامپچی GS8

نقطه قوت طراحی جی اس۸ به بخش دماغه آن مربوط می شود که در مدل ۲۰۲۲ الگوی چراغ های اصلی از حالت افقی به عمودی تغییر کرده که اتفاقا بروزرسانی کاملا موثری هم بوده و به خوبی مخاطب را جذب می کند.

گرافیک داخلی این چراغ ها نیز نقطه قوت دیگر آن است که فوق العاده جالب و باکیفیت به نظر می رسند.

جلوپنجره دارای بافت جدید با نمای کرومی و لوگوی بزرگ خودروساز از دیگر رویدادهای این قسمت است.

ترامپچی جدید حدود ۵ متر طول و ۳ متر در فاصله بین محورها توسعه یافته که با این ابعاد و ظاهری که مشاهده می کنید می توان آنرا به هیوندای پالیسید و همچنین کراس اوور زیبای کادیلاک شبیه دانست.

ابعاد دقیق این خودرو برابر است با: ۴۹۸۰ میلیمتر طول، ۱۹۵۰ میلیمتر عرض، ۱۷۸۰ میلیمتر ارتفاع و ۲۹۲۰ میلیمتر فاصله بین محورها.

خودرو در تریم ۶ و همچنین ۷ صندلی قابل سفارش است.

موفقیت و اثرگذاری طراحی در نمای جانبی با خط شانه قدرتمند و جزئیاتی که در نظر گرفته شده کاملا مشهود است و همین شرایط برای نمای عقب نیز تکرار شده است.

این محصول براساس پلتفرم ارتقا یافته GPMA توسعه یافته که در زبان ساده می توان آنرا به تعلیق بهتر بویژه در قسمت عقب، پشتیبانی از سامانه تمام چرخ محرک با ۲۵ درصد بهبود عملکرد، ۲۴ درصد بهبود در کیفیت رانندگی، ۲۸.۳ درصد بهبود در کیفیت فرمان پذیری، ۳۰ درصد بهبود کیفیت عملکرد سیستم ترمز، ۵ درصد کاهش مصرف سوخت تشریح کرد.

در بخش پیشرانه(اطلاعات این قسمت بطور رسمی تایید نشده است) تریم پایه محور جلو از تپنده ۴ سیلندر ۲ لیتری استفاده شده که ۲۵۲ اسب بخار خروجی و ۴۰۰ نیوتن متر گشتاور دارد. این مجموعه با جعبه دنده ۸ سرعته اتوماتیک هماهنگ می شود.

همچنین تریم هیبریدی برای ترامپچی جی اس۸ مدل ۲۰۲۲ در نظر گرفته شده که براساس معماری نسل چهارم تی اچ اس تویوتا شکل گرفته است دقیقا شبیه نمونه ای که کمپانی ژاپنی در هایلندر مورد استفاده قرار داده است.

هرچند در این مورد اطلاعات دقیق وجود ندارد اما اگر هایلندر الگوی کار باشد باید منتظر پیشرانه ۲.۵ لیتری تنفس طبیعی در هماهنگی با موتور الکتریکی روی محور عقب باشیم که مجموعا ۲۴۳ اسب بخار خروجی دارد.

فضای داخل کابین محیطی باکیفیت است که فناورانه های آن کاملا خودنمایی می کنند. نمایشگر ۱۲.۲۵ اینچی برای اطلاعات کیلومتر و نمایشگر بزرگ ۱۴.۶ اینچی ویژه تنظیمات سیستم سرگرمی انتخابی شایسته برای این چینی خوش ساخت هستند.

سطح ۲ رانندگی خودران و ۲۷ آپشن در بخش ایمنی از دیگر امکانات این خودرو است.

عصر ایران

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar