معرفی تویوتا کراون لند اسکیپ

یکشنبه 19 فروردین 03 ساعت 09:40
معرفی تویوتا کراون لند اسکیپ

درست زمانی که فکر می‌کنید تویوتا کراون عجیب‌تر از این نخواهد شد ژاپنی‌ها نسخه آفرود آن با نام لند اسکیپ را رونمایی کرده‌اند.

بازار ژاپن خود را آماده پذیرایی از نسخه سفارشی تویوتا کراون لند اسکیپ می‌کند. این خودرو که به دنبال جلب نظر افراد ماجراجوست ۲.۵ سانتی‌متر ارتفاع بیشتری نسبت به سطح زمین دارد تا بتواند از مسیرهای ناهموار عبور کند. کراس اور کراون لند اسکیپ همچنین به رینگ‌های ۱۸ اینچی دو رنگ و لاستیک‌های کارای ۲۴۵/۶۰ R18 مجهز شده است.

ژاپنی‌ها همچنین گل پخش‌کن‌های قرمز را نیز در نظر گرفته‌اند و پوشش پلاستیکی اطراف چرخ‌ها نیز طرح مات به خود گرفته تا جذابیت بیشتری داشته باشد. تویوتا می‌گوید این پوشش‌های محافظتی با دستان کارگران خط تولید رنگ‌آمیزی می‌شوند. دیگر تغییر این خودرو را می‌توان قلاب بکسل جدید برای یدک کشی حداکثر بارهای ۷۵۰ کیلوگرمی دانست.

تویوتا کراون لند اسکیپ سفارشی با رنگ خاکی و عناصر مشکی تولید می‌شود و مه شکن عقب آن در کنار پلاک نصب شده است. برای جذابیت و کاربری بیشتر می‌توان روف راک را نیز سفارش داد که توسط نمایندگی تویوتا نصب خواهد شد. داخل کابین نیز تریم مشکی براق دیده می‌شود و نام این خودرو با لیزر در سمت راست داشبورد حک شده است. کراون لند اسکیپ فقط به‌صورت چهار چرخ محرک و با پیشرانه ۲.۴ لیتری هیبریدی عرضه می‌شود. قیمت سدان قدبلند تویوتا در ژاپن معادل ۴۵ هزار دلار است. کراون کراس اور (در ژاپن با این نام عرضه می‌شود) یکی از چهار خودرو با نشان کراون است و سه خودروی دیگری شامل کراس اور کوچک‌تر کراون اسپرت، شاسی‌بلند بزرگ‌تر کراون استیت و سدان سنتی کراون هستند.

پدال

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar