معرفی جنسیس G90 2023

سه شنبه 18 مرداد 01 ساعت 10:20
معرفی جنسیس G90 2023

باتوجه به انتشار تصاویر واقعی و تست رانندگی مدل ۲۰۲۳ این خودروی بسیار خاص کره ای، در ادامه نگاهی به G90 جدید در تریم ۳.۵T E-SC خواهیم داشت.

این تریم در بازار آمریکا ۱۰۱۲۹۵ دلار قیمت دارد.

همانطور که در نام تریم مشخص است، در بخش پیشرانه از نمونه ۳.۵ لیتری توربوشارژ به همراه استارتر ژنراتور استفاده شده که این مجموعه برابر با ۴۰۹ اسب بخارخروجی و ۴۰۵ پوندفوت گشتاور دارد. سیستم هیبرید ملایم ۴۸ ولتی نیز نقش مهمی در بهبود عملگرد موتور و کاهش تاخیر سیستم توربوشارژ دارد.

مهمترین ویژگی جی۹۰ را باید به طراحی آن مربوط دانست که شرایطی غیرتکراری و خاص را در بازار پر از محصولات شبیه هم امروز، ارائه می دهد. چراغ های اصلی باریک و خطی، جلوپنجره الملسی بزرگ و چیدمان کاملی از عناصر کرومی به خوبی کنار یکدیگر قرار گرفته اند.

به آنچه گفته شد باید رینگ های ۲۱ اینچی با طراحی سه بعدی اختصاصی برای جنسیس را نیز اضافه کنیم.

داخل کابین نیز یک ترکیب فعال از تجملات و فناورانه ها پیش روی مخاطب قرار می گیرد که از یک سو نشانگر کیفیت کار و از سوی دیگر بیانگر پیشرفت تحسین برانگیز برند کره ای است.

اینجا شباهت ها و الگوبرداری هایی از مرسدس بنز قابل مشاهده است. اما جزئیات حقیقتا بی نظیر هستند، از جمله سیستم صوتی با ۲۶ اسپیکر از برند حرفه ای بنگ اند اولافسن، نمایشگر ۸ اینچی لمسی برای ردیف عقب با امکان تنظیم سیستم تهویه و صوتی، صندلی های برقی، نمایشگر ۱۲.۳ اینچی اطلاعات کیلومتر، نمایشگر ۱۲.۳ اینچی تنظیمات سیستم سرگرمی و ...

عصر ایران

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar