معرفی هونگچی EH7 کانورتیبل

پنج شنبه 6 اردیبهشت 03 ساعت 16:31
معرفی هونگچی EH7 کانورتیبل

هونگچی به عنوان زیرمجموعه گروه خودروسازی فاو طی نمایشگاه بین المللی خودرو پکن از EH7 کوپه کانورتیبل رونمایی کرد. این محصول همان ویژگی های ظاهری سدان ۴ درب EH7 را دارد که قبلا در عصر ایران معرفی کرده ایم.

هونگچی ئی اچ۷ از منظر ابعاد برابر با ۴۹۸۰ میلیمتر در طول، ۱۹۱۵ میلیمتر در عرض و ۱۴۹۰ میلیمتر در ارتفاع توسعه یافته است. فاصله بین محورهای آن نیز ۳۰۰۰ میلیمتر است.

در پروفایل عقب همان چراغ های طرح بال پرنده هونگچی حضور دارند که اینجا به اعتقاد کارشناسان، هماهنگی بیشتری با نسخه کانورتیبل برقرار کرده اند.

در فضای کابین از دو نمایشگر دارای انحنا به اندازه های ۶ و ۱۵.۵ اینچ استفاده شده است. نمایشگر هداپ نیز یکی دیگر از جذابیت های کابین کانورتیبل ئی اچ۷ محسوب می شود.

در مجموع جزئیات کابین پیرو سبک مینیمال هستند تا ترکیب سادگی و زیبائی را ارائه کنند.

در بخش پیشرانه تریم های تک موتور و دوموتور مجهز به سامانه تمام چرخ محرک قابل سفارش است. انرژی مورد نیاز موتور الکتریکی از باتری ترنری لیتیم با برند CATL تامین می شود. شاخص صفر تا ۱۰۰ کیلومتر عدد عالی ۳.۵ ثانیه اعلام شده است.

جزئیات پیشرانه هنوز مشخص نشده اما با توجه به یکی بودن شاخص صفر تا ۱۰۰ میان سدان و کوپه کانورتیبل ئی اچ۷ می توانیم به احتمال یکی بودن تریم های پیشرانه و باتری نیز برسیم که برای سدان EH7 به شرح زیر اعلام شده بود:

  •  برد حرکتی با توجه به ظرفیت کیلووات ساعت(KWh) از ۶۰۰ تا ۸۲۰ کیلومتر متفاوت است.
  • خروجی پیشرانه در تریم های تک موتور برابر با ۳۳۹ اسب بخار و در تریم های دو موتوره برابر با ۶۱۰ اسب بخار است.
  • با استفاده از فناوری شارژ سریع، باتری طی ۲۰ دقیقه از ۱۰ به ۸۰ ظرفیت می رسد و در ۱۷ دقیقه از ۳۰ به ۸۰ درصد. این آمار با توجه به دمای نرمال اتاق محاسبه شده است.
  • در دمای منفی ۱۰ درجه سانتیگراد زمان شارژ از ۱۰ به ۸۰ درصد حدود ۳۸ دقیقه طول می کشد.

طبیعتا قیمت نسخه کانورتیبل از سدان ئی اچ۷ که اکنون با ۵ مدل از ۳۲ تا ۴۳ هزار دلار قیمت دارند، مقداری بیشتر خواهد بود. این عدد در آینده نزدیک مشخص می شود.

عصرایران

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar