معرفی پورشه ۹۱۱ Singer DLS

دوشنبه 21 خرداد 03 ساعت 12:16
معرفی پورشه 911 Singer DLS

یک Singer 911 DLS خیره‌کننده به تازگی در خیابان‌های لندن دیده شده است. در حالی که همه Singerها به‌طور کلی زیبا هستند، این مدل پورشه خاص با رنگ بدنه Cherry Red Metallic و فضای داخلی مجلل خود، از ظاهری کاملاً منحصر به فرد برخوردار است. لازم به ذکر است که قیمت Singer 911 DLS حدود ۱.۸ میلیون دلار است!

شرکت آمریکایی سینگر (Singer Vehicle Design) نامی آشنا برای طرفداران شخصی سازی و نمونه‌های بازسازی شده از پورشه ۹۱۱ است. متخصصان این شرکت مدل‌های مختلف پورشه ۹۱۱ را بارها سوژه اصلی پروژه های خود قرار  داده اند. 

به طور کلی، همه مدل‌هایی که از کارگاه این تیونر کالیفرنیایی خارج می‌شوند، فوق‌العاده زیبا هستند. اما این مدل خاص که در خیابان‌های لندن دیده شده، است.

DLS بر پایه ۹۱۱ Type 964 توسعه یافته است. در نمای ظاهری از کیت بدنه جدید استفاده شده، به‌ ویژه با گلگیرهای پهن‌تر و سپرهای خاص. چراغ‌های جلو و عقب با بلوک‌های LED جایگزین شده‌اند که البته همچنان به طراحی اصلی وفادار هستند. یک نشان DLS در زیر اسپویلر دم اردکی نصب شده است. 

اما ویژگی اصلی این مدل، رنگ بدنه Cherry Red Metallic آن است که با خطوط سفید مکمل جذاب تر هم شده است. این خودرو روی رینگ‌های Fuchs سوار است.

سینگر ؛ فضای داخلی برای یک جنتلمن

اما ظاهر فقط بخش کوچکی از داستان است. با باز کردن درب‌ها، وارد فضایی چشم نواز می شوید. بخش های مختلف با پوشش فیبر کربن، چرم سفید و مجموعه ای عالی از جزئیات که در بهترین شکل ممکن کنار یکدیگر قرار گرفته اند. 

در قسمت عقب، موتور ۴.۰ لیتری Flat-6 با ۵۰۰ اسب بخار در قلب یک محفظه فیبر کربن به رنگ Cherry Red Metallic قرار دارد. 

لازم به یادآوری است که قیمت یک Singer 911 DLS در زمان خروج از کارگاه تیونر در کالیفرنیا حدود ۱.۸ میلیون دلار بوده است.

عصرایران

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar