معرفی گک آیون وی

شنبه 8 اردیبهشت 03 ساعت 12:02
معرفی گک آیون وی

گک از نسل دوم خودرو آیون وی در نمایشگاه پکن رونمایی کرد. آیون نماینده محصولات گک در بازارهای بین المللی است و این شاسی بلند جدید نیز رویای جهانی شدن را دارد.

در مقایسه با نسل قبلی شاهد افزایش ابعاد بدنه آیون وی هستیم. نسل اول در سال ۲۰۲۰ رونمایی شد و ایون وی جدید اکنون ۴۶۰۵ میلیمتر در طول و ۲۷۷۵ میلیمتر در فاصله بین محورها توسعه یافته است.

آیون وی همچنین اول محصول گک است که در ساختار الکتریکی خود از سیستم خنک کننده مایع استفاده می کند.

طراحی خودرو نیز از یک دایناسور به نام تیرانوسوروس الهام گرفته شده که ارزیابی میزان موفقیت ایجاد شباهت برعهده بینندگان است.

درباره جزئیات کابین نیز باید به صندلی های ردیف اول با امکان تغییر حالت و تبدیل به تختخواب ۲ متری اشاره کنیم. سیستم صوتی با ۹ اسپیکر، یخچال کوچک، هوش مصنوعی، شارژر بی سیم و... از دیگر ویژگی های کابین هستند.

برد حرکتی گاک آیون وی ۷۵۰ کیلومتر است و در تغییرات دمایی شدید به خوبی کیفیت عملکردی خود را حفظ می کند. مقامات گاک به بازه دمائی منفی ۳۰ تا مثبت ۵۵ درجه اشاره کرده اند.

آیون وی براساس معماری ۴۰۰ ولت الکتریکی توسعه یافته که امکان ذخیره انرژی لازم برای پیمایش ۳۷۰ کیلومتر در ۱۵ دقیقه را فراهم می کند. گاک می گوید تغییرات اختصاصی در فناوری شارژ ایون وی ایجاد کرده که بازدهی سیستم را ۶۰ درصد بهبود داده است.

همچنین گاک ادعا کرده کاربران ایون وی برای جستجو و یافتن ایستگاه شارژ به ۵ دقیقه زمان در شهر و ۱۰ دقیقه در راه های اصلی چین نیاز دارند که این مساله حکایت از پشتیبانی گسترده گاک از محصولات الکتریکی خود دارد.

اطلاعات بیشتر در رابطه با این محصول منتشر خواهد شد.

عصرایران

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar