فولکس واگن به تولید خودروهای برقی سرعت می بخشد

بروزرسانی در: شنبه 16 اسفند 99 ساعت 16:39
فولکس واگن به تولید خودروهای برقی سرعت می بخشد

شرکت "فولکس واگن" آلمان اعلام کرد که به منظور سرعت بخشیدن به روند تولید خودروهای برقی، قصد دارد سهم اتومبیل های کاملاً الکتریکی خود از کل فروش اروپا را تا سال ۲۰۳۰ بیش از دوبرابر افزایش دهد.

دومین خودروساز بزرگ جهان هنگام رونمایی از استراتژی "تسریع" خود گفت: پیش بینی می شود تا سال ۲۰۳۰ بیش از ۷۰ درصد از کل فروش خود در اروپا، به خودروهای کاملاً برقی این شرکت اختصاص یابد. این در حالی است که هدف قبلی این شرکت ۳۵ درصد بود.

رالف برنداستاتر، رئیس فولکس واگن و همچنین عضو هیئت مدیره این گروه خودروسازی، گفت: با استراتژی "تسریع" ما در حال افزایش سرعت در مسیر رسیدن به آینده دیجیتالی هستیم.

بر اساس گفته فولکس واگن، در چین و ایالات متحده، سهم خودروهای الکتریکی تا سال ۲۰۳۰ به ۵۰ درصد افزایش خواهد یافت که نشان می‌دهد این شرکت قصد دارد برای تبدیل شدن به برند اول جهان در تولید خودروهای الکتریکی، از رقبایی مانند تسلا پیشی بگیرد.

برنداستاتر گفت: از بین تمام تولیدکنندگان بزرگ، فولکس واگن بیشترین شانس را برای پیروزی در این رقابت دارد. در حالی که رقبا هنوز در میانه راه تحول به سمت خودروهای الکتریکی هستند، ما قدم های بزرگی در جهت تحول دیجیتال برداشته ایم.

تسنیم

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar