والدین آمریکایی‌ برای فرزندان خود نام “تسلا” را انتخاب می‌کنند

بروزرسانی در: چهارشنبه 25 اردیبهشت 98 ساعت 13:12
والدین آمریکایی‌ برای فرزندان خود نام "تسلا" را انتخاب می‌کنند

طبق بررسی‌های انجام شده، والدین بیش از ۱۰۰ نوزاد آمریکایی در سال ۲۰۱۸، برای فرزندان خود نام "تسلا" را انتخاب کرده اند.

والدین گاهی اوقات، نام‌های عجیب و جالبی برای فرزندان خود انتخاب می‌کنند که از نام افراد مشهور و یا نمادها برگرفته شده‌اند. علاقه به خودرو در آمریکا همیشه باعث شده تا والدین، نام خودروهای مورد علاقه خود را برای فرزندانشان انتخاب کنند اما بررسی جدید سازمان "تأمین اجتماعی آمریکا"(SSA) نمایان می کند، بسیاری از والدین در سال ۲۰۱۸، نام "تسلا" (Tesla) را برای فرزندان خود انتخاب کرده اند و ۱۰۹ نوزاد در سال ۲۰۱۸، تسلا نامگذاری شدند. از این تعداد نوزاد، ۱۰۲ نفر دختر و هفت نفر پسر می باشند.

تا قبل از سال ۲۰۰۳، نام تسلا فقط به نام خانوادگی "نیکولا تسلا" (Nikola Tesla)، مخترع صربستانی- آمریکایی اشاره داشت اما با پایه‌گذاری شرکت تسلا توسط "ایلان ماسک"(Elon Musk) و پیشرفت سریع آن، شهرت این نام افزایش یافت و اکنون به یکی از نام‌های مشهور در آمریکا بدل شده است.

گزارش‌ها نشان دهنده این هستند که هزاران نوزاد نیز نام‌هایی مانند "فورد"(Ford)، "بنتلی"(Bentley) و "آئودی"(Audi) را دارند. مشهورترین نام‌هایی که در سال ۲۰۱۸ براساس نام شرکت‌ها و خودروها انتخاب شده‌اند، به ترتیب فورد، "شوی" (Chevy) – برگرفته از نام شرکت خودروسازی "شورلت"(Chevrolet)، تسلا، "لکسوس"(Lexus)، آئودی و "داج" (Dodge) هستند.

نام فرزند تسلا ماشین

ایسنا

تسلا ۳ پرفروش‌ترین خودروی الکتریکی جهان در سال ۲۰۱۸

تراشه تسلا بهترین تراشه جهان برای خودروهای خودران است

کسب مقام نخست از لحاظ برتری سیستم مالتی مدیا توسط تسلا

نبرد تن به تن تسلا مدل ۳ پرفورمنس و دوج چارجر هلکت + ویدیو

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar