خودروهای مینی مجددا با گیربکس دنده ای قابل سفارش خواهند بود

بروزرسانی در: یکشنبه 24 مهر 01 ساعت 05:34
خودروهای مینی مجددا با گیربکس دنده ای قابل سفارش خواهند بود

کمپانی مینی طبق اعلامیه ای اعلام کرده است که محصولات مینی در ماه نوامبر ۲۰۲۲ با تغییراتی همراه شده است و اکنون زمان آن فرارسیده است که خودروهای مینی مجددا با گیربکس دستی قابل سفارش باشند البته فعلا برای خریداران آمریکایی !

کمپانی مینی از نوامبر ۲۰۲۲ خودروهای هاردتاپ مینی را علاوه بر گیربکس اتوماتیک با گیربکس دنده ای نیز روانه بازار خواهد کرد. گیربکس ۶ دنده دستی یک آپشن جداگانه برای انواع کوپر S، کوپر و John Cooper Works خواهد بود که صرفا در مدلهای دو درب این خودروها قابل سفارش خواهد بود! بنابراین اگر میخواهید نمونه های کاربردی تر ۴ در مینی را خریداری کنید برایتان متاسفیم، چرا که در مدلهای ۴ در صرفا با گیربکس اتوماتیک در دسترس هستند.

مینی هاردتاپ

گیربکس دستی تنها تغییری نیست که از نوامبر ۲۰۲۲ در محصولات مینی در دسترس خواهد بود، بلکه تغییرات جدیدی نیزی از نوامبر ۲۰۲۲ اتفاق خواهد افتاد. مدل‌های نسخه ویژه Mini که در فوریه ۲۰۲۲ معرفی شدند نیز در حال گسترش هستند و به طور خاص، Mini Untold Edition که به طور انحصاری به عنوان MINI John Cooper Works Clubman در دسترس بوده است حالا برای انواع نسخه های Cooper S و Cooper S All4 ارائه خواهد شد و رنگ Midnight Black متالیک با رگه های مشکی رنگ نیز به عنوان یک آپشن قابل سفارش خواهد بود.

همچنین نسخه Resolute نیز با رنگ بدنه متالیک Enigmatic Black با همان سقف سفید فلفلی در همه مدل‌ها یا Nanuq White در انواع Hardtop با سقف همرنگ بدنه موجود خواهد بود. مینی کوپر کانتری من نسخه ALL4 Untamed نیز اکنون در رنگ جدید Mini Cooper S Countryman ALL4 Untamed Edition اکنون در رنگ جدید Nanuq White قابل سفارش است که در زیر مشاهده میکنید.

رنگ Nanuq White

رنگ Nanuq White

کمپانی مینی همچنین آپشنهای رنگ بدنه را در برخی موارد اصلاح کرده است و به طور مثال رنگهای در دسترس Pepper White، White Silver و Moonwalk Grey در اکتبر ۲۰۲۲ عمرشان به پایان خواهد رسید و جایگزین آنها رنگهای Melting Silver III و Nanuq White هستند که در کلابمن، نسخه های هاردتاپ و کانتری من موجود است.

رنگ Melting Silver III

رنگ Melting Silver III

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar