۱۶ تیر آخرین مهلت بخشودگی جرائم بیمه شخص ثالث

بروزرسانی در: دوشنبه 11 تیر 03 ساعت 10:58
۱۶ تیر آخرین مهلت بخشودگی جرائم بیمه شخص ثالث

معاون نظارت بیمه مرکزی گفت: از ۲۸ خرداد تا ۱۶ تیرماه بخشودگی ۱۰۰ درصدی جرائم انواع وسایل نقلیه موتوری زمینی فاقد بیمه‌نامه شخص ثالت ابلاغ شده است.

محمود حق وردیلو معاون نظارت بیمه مرکزی گفت: از ۲۸ خرداد تا ۱۶ تیرماه بحث بخشودگی ۱۰۰ درصدی جرائم انواع وسایل نقلیه موتوری زمینی فاقد بیمه‌نامه شخص ثالت را باتوجه به موافقت وزارت اقتصاد به پشنهاد بیمه‌مرکزی داریم.

این مقام مسئول در ادامه اظهار کرد: ۱۶ تیر آخرین فرصت استفاده از این بخشودگی ۱۰۰ درصدی است، اما شرط این بخشودگی هم خرید بیمه‌نامه یکساله است.

شرط بخشودگی جریمه حق بیمه دارندگان موتورسیکلت فاقد بیمه‌نامه در طرح صدور گواهینامه آسان اعلام شد

او همچنین افزود: همانطور که مطرح شده مجوز اعطای بخشودگی ۱۰۰ درصدی مبلغ جریمه (حق‌بیمه) دارندگان موتورسیکلت بدون بیمه‌نامه در طرح صدور گواهینامه آسان و یک‌روزه اخذ شده است البته این بخشودگی شروطی از جمله خرید بیمه‌نامه یک‌ساله و فقط برای یک دستگاه موتورسیکلت متعلق به هر متقاضی دریافت گواهینامه آسان را دارد.

او می‌گوید: باید تاکید کرد عملیاتی شدن این بخشودگی جریمه (حق‌بیمه) در طرح گواهینامه آسان و یک روزه منوط به الزامی‌نمودن شرط داشتن بیمه‌نامه و ارسال سیستمی اطلاعات و مشخصات هر متقاضی گواهینامه و موتورسیکلت بدون بیمه‌نامه توسط پلیس به صنعت بیمه است.

باشگاه خبرنگاران

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar