آمادگی ایران خودرو برای خدمات رسانی به مسافران نوروزی

بروزرسانی در: سه شنبه 6 اسفند 98 ساعت 17:52
آمادگی ایران خودرو برای خدمات رسانی به مسافران نوروزی

تعمیرگاه‌های مرکزی ایران خودرو آماده هرگونه خدمت رسانی به مسافران نوروزی هستند و در این زمینه تمام تمهیدات لازم اندیشیده شده است.

بابک سلاجقه مدیرعامل شرکت همگام خودرو در این خصوص گفت:‌ با توجه به اینکه ۳۰ درصد از کل پذیرش مراجعان در حوزه تعمیرات خودرو در سطح استان تهران، متعلق به تعمیرگاه‌های مرکزی است، این تعمیرگاه‌ها از روز ۲۹ اسفند تا ۱۳ فروردین ماه از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۶ آماده پذیرش و خدمات رسانی به تمامی مشتریان هستند.

وی افزود: در صورت مراجعه میهمانان نوروزی پس از ساعت اداری هم ترتیبی اتخاذ شده که همانند سنوات گذشته خدمات مورد نیاز به آنان ارائه شود. به صورتی که در سال اخیر حتی در مورد اسکان یکی از مسافران نوروزی که به جهت ایراد خودرو در راه مانده بود در تعمیرگاه مرکزی شماره یک اقدام کردیم.

مدیرعامل همگام خودرو گفت: با توجه به اینکه در روزهای پایانی سال مردم عزیزمان در تدارک مسافرت نوروزی هستند و برای سرویس پیش از سفر خودرو خود به تعمیرگاه‌های مرکزی مراجعه کنند، برای رفاه حال  مشتریان در تعطیلات روز جمعه هم خدمات تعمیراتی در این تعمیرگاهها ارائه می‌شود.

وی افزود:‌ تعمیرگاه‌های مرکزی ایران خودرو روزانه نزدیک به ۶۰۰ نفر پذیرش دارد و با توجه به اینکه این میزان پذیرش، رقم بالایی است، برای ارائه خدمات مطلوب به مشتریان، تمامی فرآیندها به صورت زیرساخت‌های سیستمی کنترل و بررسی می‌شود.

مدیرعامل شرکت همگام خودرو یادآوری کرد: هم اکنون تمام تعمیرگاه‌های مرکزی به سیستم‌های رهگیری و کامپیوتری مجهز شده است. در نتیجه، به سهولت در هر لحظه از زمان مشخص می‌شود چه خودرویی وارد سازمان شده و چه خدماتی دریافت کرده است. متعاقب آن اگر مشکلی در هر یک از فرآیندهای تعمیراتی در تعمیرگاه‌ها رخ دهد، منشأ آن مشخص شده و به سرعت اقدامات اصلاحی انجام می‌پذیرد.

سلاجقه با اشاره به بهبود شاخص رضایت مشتریان در تعمیرگاه‌های مرکزی ایران خودرو، بیان کرد: با توجه به تأکید مدیرعامل ایران خودرو و ایساکو نسبت به تکریم مشتریان هم اکنون شاخص رضایت مشتری از تعمیرگاه‌های مرکزی به عدد ۸۰۰ رسیده است. این درحالی است که با پیاده‌سازی سیاست‌های مدیرعامل ایران خودرو مبنی بر پاسخگویی همیشگی به نیاز مشتریان و پایش دیدگاه‌ها و خواسته‌های مشتریان، شاخص رضایت مشتری افزایش خواهد یافت.  

وی با ذکر این‌که کانال‌های ارتباطی گوناگونی برای ارزیابی نظرات و خواسته‌های مشتریان در نظر گرفته شده و به صورت روزانه پایش می‌شود و تا زمان کسب رضایت مشتری، پیگیری از طرف کارکنان ادامه دارد، تصریح کرد: کانال‌های ارتباطی شرکت شامل دفتر ثبت انتقادات و پیشنهادات، صندوق ارتباط با مدیریت، وب سایت سازمان، سامانه پیامکی و شبکه‌های اجتماعی است. همچنین در سالن ترخیص خودرو تبلت نظرسنجی قرار داد شده تا مشتریان میزان رضایت خود را از خدمات تعمیرگاه‌های مرکزی با امتیاز ۱ تا ۱۰ اعلام کنند. امتیازهای کمتر از پنج از طرف مسوول امور مشتریان و رئیس تعمیرگاه پیگیری و تا مرحله کسب رضایت کتبی مشتری ادامه می‌یابد.

سلاجقه افزود: برای تأمین رفاه، آرامش خاطر وکاهش دغدغه مشتریانی که در سالن انتظار تعمیرگاه‌های مرکزی حضور دارند، شرایطی فراهم کرده‌ایم تا مشتری امکان مشاهده روند تعمیرات خودرو خود را داشته باشد و کلیه شرایط رفاهی از قبیل پذیرایی و اینترنت رایگان نیز در اختیار مشتریان قرار داده می‌شود.

مدیرعامل شرکت همگام خودرو در راستای ارائه خدمت‌رسانی مطلوب و پاسخگویی شبانه روزی به مشکلات تعمیراتی مشتریان ایران خودرو به همکاری با شرکت امداد خودرو اشاره کرد و گفت: در هماهنگی انجام گرفته میان شرکت ایساکو، امداد خودرو و همگام خودرو امکان انتقال و پذیرش شبانه روزی خودروی مشتریانی که از طریق تماس با شماره تلفن ۰۹۶۴۴۰ درخواست خدمات امداد جاده‌ای از شرکت امداد خودرو را نمودند در تعمیرگاه‌های مرکزی فراهم شده است.

سلاجقه با ذکر اینکه ما بر این باوریم که آموزش مستمر تنها راه توسعه سازمان‌های پویا است، اظهار کرد: در تعمیرگاههای مرکزی ایران خودرو طی دو سال اخیر با شعار «همیشه همگام و همراه مشتری هستیم» از طریق بهینه سازی فرایندهای تعمیرگاهی و آموزش اصول و استانداردهای کلامی-رفتاری و نحوه ارتباط مؤثر و گفتمان با مشتری به تمامی کارکنان، سعی نمودیم با تمام توان، تخصص و تعهدمان به مشکلات و خواسته‌های مشتریان رسیدگی کنیم و آرامش خاطر را برایشان به ارمغان آوریم.

ایکوپرس

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar