امتیازات ایران خودرو برای حواله‌ داران پژو پارس

بروزرسانی در: شنبه 26 خرداد 03 ساعت 15:16
امتیازات ایران خودرو برای حواله‌ داران پژو پارس

طبق اعلام سازمان ملی استاندارد قطعا تولید پژو پارس در روز ۳۱ خردادماه متوقف خواهد شد و مشتریانی که حواله خرید آن را دارند باید خودروی دیگری را انتخاب کنند که البته طبق فراخوان ایران‌خودرو امتیازات جذابی برای این افراد در نظر گرفته شده است.

توقف تولید پژو پارس در پایان ماه جاری قطعی خواهد بود و با حذف این خودرو از سبد محصولات ایران‌خودرو، این شرکت محصول غیر استاندارد دیگری نخواهد داشت. بنابراین تمامی محصولات این خودروساز به عنوان خودروهای ایمن و استاندارد به مشتریان عرضه می‌شود.

اما سوالی که در این زمینه مطرح می‌شود، این است که برخی مشتریان حواله خرید پارس را پیش از اعلام تاریخ توقف تولید آن، دریافت کرده‌اند و نهایتا اینکه تکلیف آن‌ها چیست و این مشتریان چه کاری باید انجام دهند؟

حواله‌داران پارس می‌توانند خودروی دیگری برای خود انتخاب کنند. البته برای انجام این کار امتیازات مناسبی برای این دسته از مشتریان در نظر گرفته شده است.

در واقع حواله‌داران پارس می‌توانند نسبت به جایگزینی خودرویی که ثبت‌نام کرده‌اند با سورن پلاس، ۲۰۷ و تارا اقدام کنند و البته در این میان سورن پلاس از اولویت بیشتری برای جایگزینی برخوردار است.

ایران خودرو برای استقبال بیشتر مشتریانش از این طرح و جایگزینی پارس با سورن پلاس، امتیازات ویژه‌ و جالبی را در نظر گرفته است که یکی از آن‌ها تسهیلات ۱۰۰ میلیون تومانی بدون بهره و تخفیف ۱۵ میلیون تومانی برای متقاضیان آن است.

امتیار و فرصت دیگری که در اختیار حواله داران پارس است، امکان ثبت نام و خرید یکی از سه محصول جایگزین با قیمت کارخانه است. امتیازی که با توجه به این‌که در حال حاضر ثبت نامی برای خودروهای پرتیراژ ایران خودرو وجود ندارد و در صورت آغاز شدن فرآیند ثبت نام محدودیت‌های متعددی در زمان عرضه، تعداد عرضه، قیمت و غیره وجود دارد، در اختیار دیگران نیست و حواله‌داران تنها کافی است با مراجعه به سایت و ثبت درخواست تغییر خودرو نسبت به خرید و تحویل محصول مورد نظرشان اقدام کنند.

به نظر می‌رسد تعلل در جایگزینی پارس با یکی از این سه خودرو صرفا به زیان دارندگان حواله است چرا که تاخیر در ثبت نام قطعی، باعث طولانی تر شدن موعد تحویل محصول خواهد شد.

تسنیم

پژو پارس سال XU7P

رشد قیمت خودروهای پژو در بازار / ۲۰ آذر ۱۴۰۱

شرایط فروش پژو پارس XU7P / اسفند ۱۴۰۲

دردسر جدید ایران خودرو برای خریداران

دردسر مشتریان پژو پارس در سامانه یکپارچه

پژو پارس با ظاهر آریسان !

بررسی ادامه تولید خودروی پژو پارس

اعلام قیمت جدید پژو پارس XU7P / فروردین ۱۴۰۳

توقف تولید پژو پارس تا پایان امسال

مجوز تولید پژو پارس تا نیمه اسفند ۱۴۰۲

خودروهای پرفروش که تولیدشان در ایران متوقف شد

احتمال ادامه تولید پژو پارس در ۱۴۰۳

ادامه تولید پژو پارس از سال ۱۴۰۳ با استاندارد ۸۵ گانه

جایگزینی پژو پارس با خودروی دارای استاندارد

اطلاعیه ایران‌ خودرو درباره متقاضیان پژو پارس / اسفند ۱۴۰۲

کلاف سردرگم تولید پژو پارس

ادامه تولید پژو پارس در ابهام

خریداران ‌پارس آماده تحویل‌ خودرو باشند

پژو پارس نداریم، به جای آن خودروی دیگری بگیرید

فراخوان جدید متقاضیان پژو پارس / فروردین ۱۴۰۳

برنامه افزایش تولید پژو پارس در سال ۱۴۰۳

قیمت پژو پارس سال XU7P

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar