تحویل ۶۳ دستگاه آمبولانس توسط ایران خودرو دیزل

سه شنبه 27 اسفند 98 ساعت 13:32
تحویل 63 دستگاه آمبولانس توسط ایران خودرو دیزل

معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: ۶۳ دستگاه از ۸۰۰ آمبولانسی که قرارداد آن با گروه ایران خودرو دیزل بسته شده بود به وزارت بهداشت تحویل داده شد.

سیدکامل تقوی نژاد، در مراسم تحویل این آمبولانس‌ها افزود: تاکنون وزارت بهداشت از مجموع  این قرارداد، شمار ۲۳۷ دستگاه آمبولانس را تحویل گرفته است. ۶۳ دستگاه آمبولانس جدید، نیاز به طی کردن مراحل اداری توسط دستگاه‌های نظارتی و گمرک داشت که از همکاری و مساعدت آنها تشکر می‌کنم.

تقوی نژاد ادامه داد: بر اساس قرارداد منعقد شده، گروه ایران خودرو تعهد تأمین ۵۰۰ دستگاه آمبولانس دیگر را دارد که در همین زمینه کمیته مشترکی تعریف شد تا با تکیه بر توان داخل و استفاده از توانمندی‌های محققان و صنایع داخلی و همکاری‌های بین المللی این آمبولانس‌ها تهیه شوند.

وی تاکید کرد: با توجه به تحریم‌های ظالمانه و افزایش قیمت ارز، این کمیته نحوه ساخت و تحویل ۵۰۰ دستگاه آمبولانس دیگر را ارزیابی و همکاری مشترک با ایران خودرو را در این زمینه ادامه خواهیم داد.

معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت با اشاره به گسترش مراکز بهداشتی و درمانی در کشور اظهار داشت: در سال‌های آینده به آمبولانس‌های بیشتری احتیاج خواهیم داشت.

وزارت بهداشت

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar