توزیع اقلام بهداشتی به مشتریان ایران خودرو

یکشنبه 25 اسفند 98 ساعت 12:21
توزیع اقلام بهداشتی به مشتریان ایران خودرو

شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو که همزمان با شیوع ویروس کرونا از مشتریان خود خواسته بود، تا حد امکان از خدمات غیر حضوری این شرکت بهره‌مند شوند اعلام کرد: با توزیع ملزومات بهداشتی، پروتکل جدید پیشگیری از ویروس کووید ۱۹ در نمایندگی‌های این مجموعه در حال اجراست.

با توجه به توصیه کاهش استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی  توسط متولیان بهداشت جامعه و استفاده بعضی مشتریان از خودروی شخصی، ‌ شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو اعلام کرده است ،به منظور همکاری با هموطنان در خصوص رفع ایراد احتمالی خودروهایی که با خدمات غیرحضوری مرتفع نمی‌شود، با رعایت تمام اصول بهداشتی در نمایندگی‌ها پذیرای مشتریان است.

شرکت ایساکو از روزهای قبل  توزیع لوازم بهداشتی اعم از ماسک، دستکش و لوازم ضدعفونی را در نمایندگی‌های مجموعه آغاز و پروتکل جدید رعایت موازین بهداشتی را به این نمایندگی‌های مجاز ابلاغ کرده است .

به گزارش روابط عمومی ایساکو، شرکت خدمات پس ازفروش ایران خودرو از هموطنان خواست، در صورت نیاز به خدمات پس از فروش ضمن تماس با مرکز پاسخگویی ایران‌خودرو ۰۹۶۴۴۰ یا ثبت درخواست در اپلیکیشن ایساکو، از خدمات غیرحضوری این مجموعه بهره‌مند شوند و مراجعه به نمایندگی را در اولویت آخر خود قرار دهند.

لازم به ذکر است، خدمات پس از فروش این مجموعه با دارا بودن بزرگ‌ترین ناوگان امدادی در سراسر کشور، به طور شبانه‌روزی آماده است تا خدماتی مانند انجام سرویس‌های دوره‌ای (تعویض روغن، شمع، فیلترها، لنت ترمز و ...)؛ تعمیرات سبک و سنگین قطعاتی مثل رادیاتور، پمپ هیدرولیک، دینام و...؛  تأمین و نصب باتری کمکی، تأمین سوخت، بازکردن درب‌های خودرو، پنچرگیری و تنظیم باد، تعویض زاپاس و تأمین رینگ و لاستیک؛ تعویض انواع شیشه و ... را درب منزل به مشتریان ارائه کند.

ایکوپرس

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar