خودروهای ناقص ایران خودرو در دی ماه به صفر خواهد رسید

دوشنبه 13 آبان 98 ساعت 09:34
خودروهای ناقص ایران خودرو در دی ماه به صفر خواهد رسید

آمار خودروهای ناقص کف کارخانه ایران خودرو که تکمیل آن از روزهای ابتدایی خردادماه در دستور کار این خودروساز قرار گرفته نشان می‌دهد، تاپایان آبان ماه به کمتر از ۳۰ هزار دستگاه و در دی ماه سال جاری به صفر خواهد رسید.

فرشاد مقیمی مدیرعامل ایران خودروبا ذکر این مطلب گفت : این موفقیت با همدلی و همراهی زنجیره تأمین و تلاش کارگران خطوط تولید بدست آمده است .

وی با اشاره به آهنگ روبه رشد تولید و روند کاهشی خودروهای دارای کسری قطعه اظهارداشت :‌ تجاری سازی محصولات از روزانه ۱۱۹۰ دستگاه درهفته آخر مرداد ماه به ۱۵۴۰ دستگاه در هفته اول آبان ماه رسیده که این روند افزایشی تولید ادامه خواهد داشت.

مدیرعامل ایران خودرو یادآوری ساخت : شرکت صنعتی ایران خودرواز ابتدای سال جاری تاکنون موفق به تولید ۲۰۲ هزار و ۸۷۹ هزار دستگاه انواع خودرو سواری و وانت شده و با توجه به این که روند تأمین و تولید در این خودروساز شتاب گرفته انتظار می‌رود شمار تولید روزانه تا دی ماه به مرز دوهزار دستگاه برسد.

وی تاکیدکرد : اجرای تعهدات معوق و تحویل خودروها در کوتاه‌ترین زمان ممکن و در نهایت رضایت ذی‌نفعان هدف اصلی شرکت صنعتی ایران خودرو است که تمامی تلاش و همت مجموعه کارکنان این خودروساز در مسیر تحقق این هدف قرار دارد.

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar