۶۵ هزار دستگاه خودروهای ناقص سایپا و ایران خودرو

یکشنبه 19 دی 00 ساعت 12:45
65 هزار دستگاه خودروهای ناقص سایپا و ایران خودرو
قائم مقام مدیرعامل سایپا از کاهش خودروهای ناقص این شرکت به ۲۰ هزار دستگاه، و معاون فروش ایران خودرو از کاهش این خودروها به ۴۵ هزار دستگاه تا پایان امسال خبر دادند.

مجید باقری قائم مقام مدیرعامل سایپا در امور خدمات فروش و پس از فروش، گفت: با افزایش تامین قطعات، خودرو‌های ناقص این خودروسازی به ۲۰ هزار دستگاه تا پایان سال کاهش می‌یابد.

وی افزود: گروه خودروسازی سایپا حدود ۷۲ هزار خودروی ناقص دارد که بر اساس طرح آغاز شده از ۱۵ دی ماه جاری، ۴۵ هزار خودروی ناقص و تولید روز تا پایان این ماه تجاری سازی و تحویل مشتریان می‌شود.

باقری متذکر شد: با اقدامات انجام شده علاوه بر تمکیل خودروی خط تولید روزانه، خودرو‌های ناقص سایپا تا پایان سال به ۲۰ هزار دستگاه کاهش می‌یابد.

۵۰ هزار محصول ناقص ایران خودرو تجاری می شود

بابک رحمانی معاون بازاریابی و فروش ایران‌ خودرو، نیز گفت: هم اکنون ۹۵ هزار دستگاه خودروی ناقص به واسطه کمبود قطعه در این خودروسازی داریم که تا پایان امسال با تکمیل و تجاری سازی ۵۰ هزار دستگاه از این میزان، تعداد خودرو‌های ناقص ایران خودرو به ۴۵ هزار دستگاه کاهش می‌ یابد.

وی افزود: هم اکنون در کنار حفظ روند افزایشی تولید، خودرو‌های دارای کسری قطعه در حال تکمیل و عرضه است و بر همین اساس تا پایان سال بیش از ۱۶۰ هزار دستگاه خودرو تجاری‌سازی و عرضه خواهد شد یعنی به طور میانگین ماهانه بیش از ۵۵ هزار دستگاه خودرو وارد بازار خواهد شد.

رحمانی خاطرنشان کرد: تکمیل و تجاری سازی خودرو‌ها در کنار افزایش تولید، روند ثابتی گرفته طوری که در دو روز تعطیل هفته گذشته، چهار هزار و ۴۰۰ دستگاه خودرو تکمیل و تجاری سازی شده است.

پرشین خودرو

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar