میزان سود قرعه کشی ایران خودرو / آذر ۱۴۰۱

بروزرسانی در: یکشنبه 6 آذر 01 ساعت 11:03
میزان سود قرعه کشی ایران خودرو / آذر 1401

بروزرسانی ۶ آذر ۱۴۰۱ : ایران خودرو در اولین طرح فروش فوق‌العاده آذرماه خود در سال ۱۴۰۱، ۳ محصول خود را با موعدهای تحویل ۳۰ و ۹۰ روزه عرضه کرده است. اختلاف قیمت این خودروها با بازار آزاد به گونه‌ای است که خریدار حداقل ۳۰ میلیون تومان سود خواهد کرد.

مرحله چهل و یکم فروش فوق‌العاده ایران خودرو از روز پنجشنبه هفته گذشته به مدت ۴ روز آغاز شده و تا پایان امروز یکشنبه ۶ آذرماه ادامه دارد. در طرحی که از روز پنجشنبه به اجرا درآمده، ۳ محصول پارس سال سفارشی، سورن پلاس دوگانه سوز و وانت آریسان۲ را از طریق قرعه کشی عرضه خواهد شد.

در این طرح فروش فوق‌العاده برخلاف دفعات قبل موعد تحویل ۳۰ روزه نیز فعال گردیده که اختلاف قیمت کارخانه و بازار آزاد خودروها به شکلی است که مشمولان بسیار زیادی در این طرح شرکت خواهند کرد و احتمال گذر از ۷ میلیون شرکت کننده در طرح آذرماه چندان دور از انتظار نیست.

 

سودهای بالای ۱۰۰ میلیون در یک ماه!

ماجرا این است که قیمت بازار و کارخانه ۳ محصولی که در طرح فروش فوق‌العاده آذرماه ۱۴۰۱ ایران خودرو عرضه می‌شود حداقل ۳۰ میلیون تومان با آزاد فرق دارد. با توجه به مهلت سه ماهه تحویل این ۳ خودرو، می‌توان گفت برندگان این دوره هم مانند دوره‌های گذشته "ماهانه" بین ۳۰ تا ۵۲ میلیون تومان سود می‌کنند.

در طرح با موعد تحویل ۳۰ روزه این خودروها نیز در محصول پژو پارس ۱۵۶ میلیون تومان سود ماهانه و برای خودرو سورن دوگانه سوز نیز ۱۳۹ میلیون تومان بدست خواهد آمد!

این خودروها در تاریخ چهارشنبه مورخ ۹ آذرماه ۱۴۰۱ قرعه کشی شده و اسامی برندگان منتشر خواهد شد.
 

 

موعد تحویل

قیمت کارخانه

قیمت بازار

سود این طرح (ماهانه)

پارس سال سفارشی ۳۰ روز ۲۰۹ ۳۶۵ ۱۵۶
پارس سال سفارشی ۹۰ روز ۲۰۹ ۳۶۵ ۵۲
سورن پلاس دوگانه سوز ۳۰ روز ۲۸۱ ۴۲۰ ۱۳۹
سورن پلاس دوگانه سوز ۹۰ روز ۲۸۱ ۴۲۰ ۴۶
وانت آریسان ۲ ۳۰ روز ۲۸۵ ۳۱۵ ۳۰

* قیمت ها به میلیون تومان می‌باشد.

 

بروزرسانی مهر ۱۴۰۱ : ایران خودرو در اولین طرح فروش فوق‌العاده پاییزی خودرو در سال ۱۴۰۱، ۴ محصول خود را عرضه کرده است. اختلاف قیمت این خودروها با بازار آزاد به گونه‌ای است که خریدار حداقل ۸۲ میلیون تومان سود خواهد کرد.

مرحله سی و هشتم فروش فوق‌العاده ایران خودرو از دیروز سه شنبه ۱۲مهرماه ۱۴۰۱ به مدت ۴ روز آغاز شده است. در طرحی که از روز گذشته به اجرا درآمده، ۴ محصول پارس سال، سورن پلاس، دنا پلاس دنده ای توربو و اتوماتیک را از طریق قرعه کشی عرضه خواهد شد.

در این طرح فروش فوق‌العاده هم مانند دفعات قبل، اختلاف قیمت کارخانه و بازار آزاد خودروها به شکلی است که مشمولان زیادی در این طرح شرکت خواهند کرد و احتمال گذر از ۶ میلیون شرکت کننده چندان دور از انتظار نیست.

سودهای چند ده میلیونی فروش فوق‌العاده

ماجرا این است که قیمت بازار و کارخانه ۴ محصولی که در طرح فروش فوق‌العاده مهرماه ۱۴۰۱ ایران خودرو عرضه می‌شود حداقل ۸۲ میلیون تومان با آزاد فرق دارد. با توجه به مهلت سه ماهه تحویل این ۴ خودرو، می‌توان گفت برندگان این دوره هم مانند دوره‌های گذشته "ماهانه" بین ۲۷ تا ۵۱ میلیون تومان سود می‌کنند.

لاتاری به سبک خرید خودرو

در این طرح فروش فوق‌العاده قیمت کارخانه پارس بنزینی حدود ۱۶۵ میلیون تومان است. قیمت بازار آزاد این محصول هم حدود ۳۱۸ میلیون تومان است که بیشترین متقاضی و کمترین شانس را برای برنده شدن خواهد داشت.

این خودروها در تاریخ شنبه مورخ ۱۶ مهرماه ۱۴۰۱ قرعه کشی شده و اسامی برندگان منتشر خواهد شد.

 

 

قیمت کارخانه

قیمت بازار

سود این طرح

پارس سال ۱۶۵ ۳۱۸ ۱۵۳

سورن پلاس

۲۶۱ ۳۴۳ ۸۲

دنا پلاس دنده ای توربو

۳۶۰ ۴۷۵ ۱۱۵

دنا پلاس توربو اتوماتیک

۳۹۸ ۵۲۰ ۱۲۲

* قیمت ها به میلیون تومان می‌باشد.

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar