سود خریداران هایما S7 توربو در بورس کالا

یکشنبه 8 آبان 01 ساعت 11:38
سود خریداران هایما S۷ توربو در بورس کالا

هفتم شهریور ماه سال جاری طی نخستین عرضه محصولات ایران خودرو در بورس کالای ایران، ۳۰۰ دستگاه هایما S7 مشکی و ۲۰۰ دستگاه هایما S7 سفید در بورس کالا عرضه شد؛ و پس از حدود دوماه مجددا ایران خودرو امروز ۸ آبان ماه این محصول را در بورس کالا عرضه نمود، این بار ۲۰۰ دستگاه اس۷ مشکی و ۵۰ دستگاه اس۷ مشکی سفارشی روی تابلو رفت. تاریخ تحویل این محصولات، ۱۶ آذر ماه یعنی ۳۸ روز دیگر خواهد بود.

قیمت پایه Haima S7 مشکی، ۷۴۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و Haima S7 مشکی سفارشی مجهز به جک برقی صندوق عقب ۷۵۶میلیون و ۵۰۰هزار تومان تعیین شده است که به این هزینه‌ها، ۱۳درصد بهای نهایی خودرو بابت مالیات بر ارزش افزوده و عوارض قانونی به علاوه هزینه‌های بیمه و شماره‌گذاری و هزینه ثابت به مبلغ ۴ میلیون و ۲۳۴هزار و ۵۰ تومان اضافه می‌شود.

 

۲۰۰ دستگاه هایما S 7 مشکی معامله شد

پس از رقابت و فروش هایما S 7 مشکی سفارشی روی قیمت ۸۴۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، ۲۰۰ دستگاه هایما S 7 مشکی با ۷۷۱ تقاضا در حوالی قیمت ۸۱۱ میلیون تومان مچ شد تا خریداران با ۹.۱۶ درصد رقابت بالاتر از نرخ پایه اعلام شده یعنی ۷۴۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، صاحب این خودرو شوند. خریداران میتوانند ۳۸  روز دیگر خودرو خود را تحویل بگیرند. شایان ذکر است که این خودرو در بازار آزاد ۹۹۰ میلیون تومان به فروش میرسد. 

با توجه به قیمت نهایی (۹۲۰ میلیون تومان) برای این خودروی مونتاژی ایران خودرو مشتریان هایما S7 مشکی سودی حدود ۷۰ میلیون تومانی را از مسیر بورس کالا به حساب خود واریز کردند.

 

۵۰ دستگاه هایما S7 مشکی سفارشی معامله شد

پس از ۳۹ دقیقه رقابت بین ۲۶۹ سفارش برای خرید ۵۰ دستگاه «هایما S7 مشکی سفارشی» توسط ایران خودرو در بورس کالا، سرانجام خریداران با  ۱۱.۰۵ درصد رقابت و میانگین قیمت ۸۴۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان موفق به خرید شدند. قیمت پایه این ماشین ۷۵۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان اعلام شده بود. قیمت هایما S7 سفارشی احتمالا در بازار حدود ۱.۰۲۰ میلیارد تومان خواهد بود.

  با توجه به قیمت نهایی ( ۹۵۵ میلیون تومان) برای این خودروی مونتاژی ایران خودرو مشتریان هایما S7 مشکی سفارشی سودی حدود ۶۵ میلیون تومانی را از مسیر بورس کالا به حساب خود واریز کردند./ نبض بورس

ایران جیب

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar