تاکسی‌های ون خطی می‌توانند با اجازه مدیر منطقه دربستی مسافر بزنند

چهارشنبه 20 شهریور 98 ساعت 13:49
تاکسی‌های ون خطی می‌توانند با اجازه مدیر منطقه دربستی مسافر بزنند

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران گفت: سرویس دهی تاکسی‌های ون در خارج از خط با اجازه مدیر منطقه امکان پذیر است.

اخیراً مشاهده شده که بعضی از رانندگان تاکسی‌های ون خطی، با نصب شماره تلفن همراه خود بر روی خودرو خود نسبت به ارائه سرویس دربستی اعلام آمادگی می‌کنند.

سؤال اینجاست که چگونه در وضعیتی که این تاکسی‌های ون موظف به ارائه خدمات در خطوط تعیین شده هستند، با ترک این خطوط، در محلی دیگر فعالیت می‌کنند.

علیرضا قنادان مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران گفت: این گونه اقدامات از طرف رانندگان بستگی به نوع خط و شیفت بندی آن‌ها دارد.

او با ذکر اینکه این کار در بعضی از خطوط امکان پذیر است، افزود: در خطوط شلوغ و پر ازدحام چنین کاری امکان پذیر نیست و به رانندگان اجازه سرویس دهی در خارج خط داده نمی‌شود.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران تصریح کرد: معمولاً در خطوطی که میزان تقاضا پایین است و یا معمولاً از یک سر خط تقاضا بیشتر است، چنین اتفاقی رخ می‌دهد.

قنادان گفت: مدیر منطقه همواره خطوط را کنترل می‌کند و در صورتی که اجازه دهد، راننده مجاز به سرویس دهی در خارج از خط می‌شود.

باشگاه خبرنگاران

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar