ارسال کمکهای سازه گستر سایپا به مردم

شنبه ۲۳ اسفند ۹۸ ساعت ۱۳:۱۸
ارسال کمکهای سازه گستر سایپا به مردم

نخستین محموله اقلام بهداشتی جهت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تحویل گروه‌های جهادی بسیج شهر تهران شد.

نخستین محموله اقلام ضدعفونی کننده و بهداشتی شرکت سازه گستر سایپا در پی شیوع بیماری کرونا تحویل گروهای جهادی بسیج شهر تهران شد.

علیرضا وظیفه مدیر عامل شرکت سازه گستر در این رابطه گفت: با توجه به نیاز کشور به اقلام بهداشتی در مبارزه با این ویروس براساس وظیفه ملی و اجتماعی خود طی فراخوانی به شرکتهای زنجیره تأمین اعلام شد که ظرفیت‌های خود را در مسیر تولید این اقلام قرار دهند تا بتوانیم بخشی از نیاز مهم کشور را تأمین نماییم.

مدیر عامل شرکت سازه گستر افزود: شرکت سازه گستر همواره در اعتلای فرهنگ مسئولیتهای اجتماعی همواره پیشرو بوده و با توجه به شیوع این بیماری و ضرورت قطع زنجیره این ویروس در اسرع زمان محموله‌ای از اقلام ضروری بهداشتی در اختیار گروههای جهادی بسیج شهر تهران بزرگ گذاشته شد که این عزیزان بتوانند در کنار مردم نسبت به گندزدایی و ضد عفونی کردن اماکن در خطر اقدام کنند.

علیرضا وظیفه یادآور شد هم اکنون میزان تقاضا بیشتر از امکانات موجود است و ما به عنوان بخش صنعت تمام توان خود را به کار گرفته‌ایم تا بخشی از نیازهای بهداشتی مورد نیاز را بر طرف نماییم.

ارسال کمکهای سازه گستر سایپا به مردم

مدیر عامل شرکت سازه گستر سایپا ضمن تقدیر از جامعه پزشکی و پرستاری کشور به عنوان جهادگران عرصه درمان که این روزها در خط مقدم مبارزه با این ویروس هستند یاد آور شد وظیفه تک تک افراد جامعه است که با کمک به یکدیگر و رعایت دستور العمل های نهادهای بالا دستی در فروکش کردن و قطع زنجیره این بیماری بکوشند.

وی در پایان گفت: بدون شک با یاری خداوند و همدلی مسئولین متعهد و مردم فهیم خواهیم توانست از این مرحله عبور نماییم .

سایپانیوز

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar