ممنوعیت مراجعه حضوری به سازمان فروش سایپا

شنبه 30 فروردین 99 ساعت 10:55
ممنوعیت مراجعه حضوری به سازمان فروش سایپا

شرکت خودروسازی سایپا اعلام کرد برای جلوگیری از رفت و آمدهای غیرضروری هموطنان در جهت مقابله با شیوع ویروس کرونا، قابلیت‌های فناورانه وب سایت و توان مرکز تماس خود را افزایش داده تا بیش از پیش پاسخگوی پرسش‌ها و درخواست‌های اینترنتی و تلفنی مشتریان باشد.

این شرکت خودروسازی با هدف اجرای مصوبات ستاد ملی مقابله با شیوع کرونا و هم حفظ سلامت مشتریان، درخواست‌های مشتریان را صرفاً به طور تلفنی و اینترنتی پاسخ می‌دهد.

براین اساس، امکان مراجعه حضوری به سازمان فروش سایپا تا اطلاع ثانوی وجود ندارد و مشتریان سایپا می‌توانند تمامی درخواست‌های خدمات مربوط به فرآیندهای فروش و تحویل خودروی خود را در سایت اینترنتی سایپا به نشانی www.saipacorp.com  ثبت و پیگیری کنند.

همچنین مشتریان می‌توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی یادشده، ضمن دانلود و نصب نرم‌افزار موبایلی (اپلیکیشن) سایپا، درخواست‌های خدمات فروش خود را ثبت و از همین طریق پیگیری کنند.

مرکز امور مشتریان شرکت سایپا هم ساعات کار خود را افزایش داده و مشتریان سایپا می‌توانند با شماره ۰۹۶۵۵۰ تماس گرفته و درخواست‌های خدمات فروش و خدمات پس از فروش خود را با این مرکز مطرح کنند.

لازم به ذکر است از اسفندماه گذشته و پس از شیوع ویروس کرونا در کشور، ارائه خدمات غیرحضوری به مشتریان شرکت خودروسازی سایپا روی بسترهای اینترنتی گسترش پیدا کرده و تمامی پرسش‌ها و درخواست‌های مشتریان سایپا فقط به طور اینترنتی و تلفنی پاسخ داده می‌شود.

سایپانیوز

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar