اعلام آمادگی کره شمالی برای همکاری با سایپا

بروزرسانی در: دوشنبه 10 اردیبهشت 03 ساعت 12:14
اعلام آمادگی کره شمالی برای همکاری با سایپا

به گزارش Z4Car به نقل از سایپا نیوز، یون جونگ‌هو در بازدید از غرفه سایپا در ششمین نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی جمهوری اسلامی ایران، تصریح کرد: گروه خودروسازی سایپا در تولید خودروهای سواری و تجاری خیلی خوب و فعالانه عمل کرده است و تمایل داریم با این شرکت خودروساز همکاری داشته باشیم.

او اظهار داشت: کره شمالی در صنایع ماشین سازی و ساخت خودرو در سطح مناسبی است و لذا دو کشور با توجه به روابط دوستانه سیاسی که دارند، ‌می‌توانند در صنعت خودرو، ‌همکاری‌های خوبی داشته باشند.

گفتنی است،‌ ششمین نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی جمهوری اسلامی ایران؛‌ از روز شنبه هفته جاری کار خود را آغاز کرده و در این نمایشگاه بیش از ۲ هزار بازرگان، سرمایه‌گذار و تاجر خارجی از  ۸۵ کشور جهان حضور دارند. نمایشگاه ایران اکسپو ۱۴۰۳، مورد استقبال گسترده و منحصر به فرد تولیدکنندگان،‌ تجار و بازرگانان خارجی قرار گرفته است. نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی ایران تا ۱۲ اردیبهشت ماه برپا است و بازدید برای عموم مردم،‌ تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی از ساعت ۹ تا ۱۶ فراهم است.

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

1 دیدگاه برای "اعلام آمادگی کره شمالی برای همکاری با سایپا"

avatar
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
ناظمی
مهمان

دهه ی پنجاه رییس‌جمهور کره جنوبی اومد ایران و پیشرفت صنعت خودروسازی ایران رو از نزدیک دید. به کره برگشت و گفت الگوی ما باید در صنعت خودرو ایران باشه و باید تا دو دهه دیگه به صنعت خودروسازی ایران نزدیک بشیم، بعد اسم بهترین خیابان سئول رو خیابان تهران نامگذاری کرد و تا حالا هم همون اسم هست. بعد ***