کوییک R اتوماتیک وارد سبد محصولات سایپا خواهد شد

پنج شنبه 25 دی 99 ساعت 11:56
کوییک R اتوماتیک وارد سبد محصولات سایپا خواهد شد

پارس خودرو در راستای توسعه محصول و تنوع تولید، کوییک آر اتوماتیک را به زودی وارد سبد محصولات گروه خودروسازی سایپا خواهد کرد.

با توجه به استقبال از محصول جدید این شرکت خودروسازی، نسل جدید کوییک آر اتوماتیک در دستور کار قرار گرفته و به زودی وارد مدار تولید خواهد شد.

در دوره های قبلی فروش شرکت خودروسازی سایپا، کوییک به یکی از محصولات پرطرفدار این گروه تبدیل شد و از آن جا که تولید این خودرو به طور انحصاری به پارس خودرو محول شده، این شرکت در نظر دارد نسل جدیدی از این محصول را وارد بازار کند.

این در حالیست که همزمان با شروع تحریم های مجدد، تولید محصولات اتوماتیک در گروه های خودروسازی متوقف شده بود اما پارس خودرو در تلاش است تا با تکیه بر توان مهندسان داخلی نسبت به تولید این محصول پرطرفدار با گیربکس اتوماتیک اقدام کند.

نسل جدید کوییک که همزمان با رونمایی به یکی از خودروهای پرطرفدار بازار تبدیل شده بود، پس از مدتی با نام کوییک آر وارد فاز تولید شد و با افزایش آپشن های این خودرو، کوییک آر پلاس هم وارد بازار شد و حال کوییک آر اتوماتیک که بدون شک در این بازه قیمتی، بدون رقیب خواهد بود، به زودی وارد فاز تولید می شود.

با توجه به اینکه در وضعیت فعلی قیمت خودروهای داخلی تحت تاثیر مواردی چون تورم، نوسان قیمت ارز و بالارفتن هزینه‌های تولید است بنابراین خودروهای هم رده قیمتی کوییک، با افزایش قیمت همراه شدند که در این شرایط با توجه به آپشن های مناسب این خودرو، کوییک در حال حاضر به یکی از محصولات پرطرفدار بازار تبدیل شده است.

ایران جیب

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

2 دیدگاه ها برای "کوییک R اتوماتیک وارد سبد محصولات سایپا خواهد شد"

avatar
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
حسن
مهمان

کوییک اس رو تحویل بدین بعد برین ی شکار دیگه بزنین

حسن
مهمان

کوییک اس رو بدین
اتوماتیک پیش کش
…مسولین سایپا کوییک اس کو ….