بازار خودرو دیگر گزینه مناسبی برای سرمایه‌گذاران نیست

چهارشنبه 20 شهریور 98 ساعت 09:49
بازار خودرو دیگر گزینه مناسبی برای سرمایه‌گذاران نیست

رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران گفت: بازار خودرو دیگر گزینه مناسبی برای سرمایه‌گذاران نیست و با کاهش قیمت‌ها به تدریج مشتریان واقعی وارد بازار می‌شوند.

سعید موتمنی افزود: بازار خودرو دراین هفته به خاطر تعطیلات روزهای عاشورا و تاسوعا نیمه تعطیل است و خرید کم‌تر شده است ولی ازشنبه هفته آینده فعالیت‌ها از سرگرفته ‌می‌شود. "

وی افزود:قیمت‌ها به طور آهسته روند کاهشی را در پیش گرفته‌اند و دردرازمدت اثرش را نشان می‌دهد.

موتمنی در ادامه گفت: به هرحال خودرو هم کالای مصرفی است اگر کسی نیاز داشته باشد می‌خرد ولی کسانی که قصد این را دارند که خودروی خود را تبدیل به احسن کنند الان زمان مناسبی برای این کار نیست باید کمی صبر کنند.

وی با اشاره به اینکه پیش بینی می‌شود روند کاهشی حاکم بر بازار طی یک ماه گذشته، در هفته آینده هم تداوم یابد، ادامه داد: با افزایش تولید خودرو و افزایش عرضه خودروهای تولیدی به بازر، این روند تشدید می‌شود و برری ها نشان می‌دهد تولید خودرو در نیمه دوم سال بیش از نیمه اول سال خواهد بود.

موتمنی تاکید کرد: خیلی از کسانی که خودرو به قصد سرمایه گذاری خریده‌اند، هنوز خودروهایشان را وارد بازار نکرده‌اند چون هم مشتری در بازار نیست و هم قیمت‌های اعلامی‌شان طرفداری ندارد ولی بی تردید مجبورند به قیمت‌های پایین‌تر هم خودروهایشان را بفروشند.

خبرآنلاین

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar