بازداشت مدیران خودروساز، پای دلالان را از بازار خودرو کوتاه می‌کند

شنبه 2 شهریور 98 ساعت 10:53
بازداشت مدیران خودروساز، پای دلالان را از بازار خودرو کوتاه می‌کند

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس می‌گوید با تغییر و تحول در مدیریت خودروسازان و بازداشت بعضی از مدیران این شرکت‌ها پای سوداگران از بازار کوتاه شده و قیمت‌ چهارچرخ‌ها روند کاهشی را تجربه می‌کند.

محمدرضا منصوری عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به بازداشت مدیران خودروساز، گفت: قیمت واقعی خودرو براساس دستمزد و درآمد مردم معلوم می‌شود پس قیمت‌های فعلی کاذب بوده و دلالان در تلاش‌اند با مدیریت بازار از کاهش بهای چهارچرخ‌ها جلوگیری کنند.

بازداشت مدیران خودروساز، پای دلالان را از بازار خودرو کوتاه می‌کند

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی افزود: با تغییر و تحول در مدیریت خودروسازی‌ها و بازداشت بعضی از مدیران این شرکت‌ها پای سوداگران از بازار کوتاه شده و قیمت‌ها روند کاهشی را تجربه می‌کند.

وی با ذکر اینکه مردم به فروش فوری خودروسازان اعتماد نداشتند، اظهار کرد: مردم عقیده دارند حتی اگر ۲۰ روز هم برای ثبت نام در فروش فوری خودروسازان تلاش کنند، نمی‌توانند موفق به خرید شوند.

اولویت مدیریت جدید ایران خودرو؛ افزایش تیراژ تولید خودرو و بازگرداندن سلامت به قطعه سازی

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با ذکر اینکه مدیران خودروسازی‌ها باید با تغییر تاکتیک، خودرو را به دست مصرف کننده واقعی برسانند، اضافه کرد: مدیریت جدید ایران خودرو باید در فضایی آرام در وهله اول تیراژ تولید خودرو را افزایش دهد و در مرحله بعدی سلامت را به قطعه سازی بازگرداند.

سازمان بازرسی باید به تولید انحصاری قطعه ورود کند

این نماینده مردم در مجلس دهم با ذکر اینکه سازمان بازرسی باید به تولید انحصاری قطعه ورود کند، ادامه داد: بازداشت مدیران خودروسازی باعث احساس خطر دلالان شده در نتیجه پای آنها از بازار خودرو کوتاه می‌شود.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با ذکر اینکه خودروسازان خودروهای زیادی را دپو کردند، تصریح کرد: خیلی از این خودروها به خاطر نبود قطعات جزیی در پارکینگ‌ها خاک می‌خورند که می‌توان این قطعات را هم از بازار داخلی تأمین کرد، در صورت تکمیل و عرضه این خودروها قیمت چهارچرخ‌ها به شدت کاهش پیدا می‌کند.

خانه ملت

تازه ترين اخبار

دیدگاه بگذارید

اولین نفر باشید که دیدگاه خود را می نویسد

avatar